Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Megbízható magyar tárhely...

Megbízható magyar tárhely szolgáltatók?

Figyelt kérdés
Ajánlanátok nekem pár hiteles magyar tárhely szolgáltatót? Az ár nem számít, minőségi legyen és lehetőleg saját tapasztalatot írjatok! Ami fontos, hogy webshopra kellene.

2016. ápr. 29. 20:23
1 2
 1/12 Alain Delon ***** válasza:
Most nem tudok mondani, de nézd meg a szolgáltatók referenciáit. Ha komoly neveket találsz közöttük, nyugodtan megbízhatsz a szakértelmükben. De bárhova beüthet bármi, bármikor.
2016. ápr. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én a Totalstudio-nál vagyok. Nagyon szimpatikus társaság, gyorsan és barátilag reagálnak mindig és nem is drága.
2016. ápr. 29. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ha WP+WC vagy hasonlókba gondolkodsz, akkor saját szerver.
2016. ápr. 30. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Drone007 ***** válasza:
100%

Tárhely.eu egyértelműen. Több oldalt is kezeltem náluk nagyon megbízhatóak, gyors support, széles szolgáltatáspaletta, egyedi igényeket is figyelembe vesznek.

[link]

2016. ápr. 30. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Mire kell?

Mert a minőséget sokféleképpen lehet definiálni.


Egy webshopnak sincs általában annyira baromi nagy igénye, szóval első körben egy shared hostingon el lehet indítani, ez kb az összes létező magyar szolgáltatót jelenti.

Aztán ha több kell, irány egy dedikált gép.

Ha pedig még több, akkor irány amazon/digitalocean/google cloud több géppel. (Bár itt már akkor teljesen saját, skálázható rendszerrel.)

2016. ápr. 30. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én is Tarhely.Eu-s vagyok évek óta, elégedett növekvő ügyfélként csak ajánlani tudom őket. Ha kell írj privátba és küldök 5% kedvezményre jogosító kupon kódot!
2016. máj. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Nemrég nyílt egy új Szolgáltató, nekem is az ott dolgozó egyik barátom ajánlotta. Egy VPS-t és Webtárhelyet bérlek tőlük. Az oldal védelmével semmi gond, DDoS, UDP, TCP, látogató bombázó programokat, simán kivéd, ezt akár te is tesztelheted, de már a támadás után 1 órás tiltólistán lesz az IP. címed. Amiket biztosítanak, azok teljes mértékben a legjobbak, továbbá OVH IP. szűrésük van. A tárhelyekhez pedig hitelesített cPanel jár. Ha esetleg érdekel, itt meg tudod nézni. [link] van ingyenes bérlési lehetőség is, 500 MB tárhelyre. Így itt kipróbálhatod és a védelmet is letesztelheted rajta. Összességében, attól függetlenül hogy egy most feltörő Hoszting, teljes mértékben teljesítik sőt túl is lépik a követelményeket, főleg ha azt nézed még mindig vannak olyan Webtárhelyet kiadó Szolgáltatók, akiknek az oldalát egy sima LOIC leteríti és ha felmegy rá 5 ember már beszaggat. Facebookon pedig írhatsz nekik, bármiben segítenek és informálnak.
2016. máj. 3. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
@10:33: "Jo jel", maga a weboldaluk szetesik nalam mar.
2016. máj. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Megnéztem most 3 böngészővel, ahogy láttam amit írtál. Opera, Firefox, Chrome, mindegyiken jó a stílus és rendesen jelenít meg.
2016. máj. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!