Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Milyen megbízható, gyors...

Milyen megbízható, gyors szervert ajánlanátok? Tarhely.com?

Figyelt kérdés

keresek egy nem VPS alapú szervert, ami viszont megbízható, gyors, stabil.


Havi max 5000, amit áldoznék erre. Van tapasztalat?


Most az evo6 csomagot nézem. [link]


Valaki használ ilyet? Mi a vélemény? Köszi


2016. aug. 10. 17:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát pedig, ha olyan oldalt akarsz üzemeltetni, aminek akkora a látogatottsága, hogy egy osztott tárhely nem szolgálja ki, akkor vagy vps, vagy dedikált szerver kell neked.
2016. aug. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Elvileg amit belinkeltem, az a kettő közti. Nem kell hozzá magas költség, és magas szaktudás sem.
2016. aug. 11. 00:44
 3/4 SzépKlára válasza:
Nekem is ilyen van a webshopom alatt, évek óta stabilan működik. Az éjjel nappali ügyfélszolgálat az egyik legnagyobb előny szerintem.
2016. aug. 11. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi. Egyelőre az ügyfélszolgálat nagyon gyors, és normális volt a kérdéseimre. Inkább fizetek évi 60 ezret egy megbízható tárhelyre, mint egy lassú osztottra, ami hiába olcsóbb sokkal, ha nem szolgálja ki az oldalamat megfelelően.
2016. aug. 12. 00:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!