Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Friss, magyar és ingyenes...

Friss, magyar és ingyenes útmutató, oktató anyag autodidakta webprogramozáshoz?

Figyelt kérdés

Webprogramozó -és disegnerként szeretnék elhelyezkedni a jövőben, ehhez kellene valamilyen módon segítség. Pénzt egyelőre nem áldoznék rá (hogy miért, nem részletezném), az angollal pedig gondban vagyok. Szóval nyelvtudás nélkül maradnak a magyar tananyagok... Az pedig ilyen feltételekkel kevés van. Egyetlen oldalt találtam, ami a HTML5-tel és a CSS3-mal foglalkoztat ingyen és jó minőségben, de szerintem, ha nem is hamar, de kevés lesz csak ennyi információ. Tudnátok ajánlani valamit? Ha végképp nem lesz más megoldás, veszek e-könyvet a témában.


A válasz(oka)t előre is köszönöm!



2016. szept. 20. 18:22
 1/7 anonim ***** válasza:

"az angollal pedig gondban vagyok" >>> Akkor ez legyen az első lépés!

Ahogy te is rájöttél, magyar nyelven kevés az anyag, és az is alap szintű...

Ez nem gond, csak mivel aki ezzel foglalkozik, ha nem is kommunikáció szinten, de doksi értelmezési szinten képes az angolra.

2016. szept. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Természetesen tanulom az angolt gőzerővel, de a nyelvérzékem 0. :I Nagyon rá vagyok állva a magyarra, el kéne utaznom legalább egy rövidebb időre angolok közé, hogy belerázódhassak. Erre viszont nincs lehetőségem. Magántanárhoz fogok járni szerintem. Viszont amíg az angolt tanulom, szeretnék a webprogramozással is foglalkozni. (Lehet, hogy a kettő nem lehetséges együtt...)

Köszönöm a választ!

2016. szept. 20. 20:10
 3/7 anonim ***** válasza:

Angol nélkül nehéz...

Ha nem is beszéled az nem gond, de ha olvasod, azért megértsd.

Márt csak azért is mert, sokat segít megérteni a nyelvet, azon belül a kifejezéseket.

2016. szept. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Esetleg ezt az oldalt tanulmányozd át:


[link]


De amúgy a w3schools oldal pont erre van, és nem kell hozzá erős angol hogy megértsd. Szótár elő, és egyúttal az angolt is tanulod.

2016. szept. 21. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2016. szept. 21. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Avagy kicsit régebbi, de még mindig talán a legjobb:

https://www.youtube.com/channel/UCNjUumZPrKjBUSffjKzyYTg

2016. szept. 21. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

H.Tibor87: Angol nélkül elég sok minden nehéz, szeretnék legalább egy középszintű tudást szerezni, de ahhoz idő kell, főleg az én esetemben.

#4: Szétnéztem rajta, jó tanulmánynak tűnik. A W3Schools-t el fogom kezdeni fordítani magamnak.

gnxn: A Duolingo-t ismerem, tanultam is vele, de szerintem nem megfelelő tanuláshoz, inkább csak az ismeretek elfelejtését gátolja. Az angolt nagyon komolyan veszem, arra költeni fogok, mint mondtam: tanárhoz fogok járni. A videók jónak tűnnek.

Köszönöm a válaszokat! (:

2016. szept. 21. 14:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!