Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » XHTML és CSS remélem nemhiába...

XHTML és CSS remélem nemhiába tanulom autodidakta módon?

Figyelt kérdés
Mennyire jó ez nekem, hogy tanulom ezt a dolgot. Milyen állásajánlatoknl jöhet ez a tudás jól? Infós vagyok alapból is, eddig úgy gondoltam, hogy ezeket tudni kéne, hogy valós infósnak mondhassam magam, ha ezt nem is a sima html-t. De ez tetszik is eddig. Jó dolgok ezek.
2011. ápr. 6. 19:40
 1/9 compactegon ***** válasza:
hát szerintem alapnak jó, de közben mehetne valami programozás is. csak html és css tudással kevés helyre keresnek embereket, bár sokan azt hiszik tudnak weblapot csinálni, aztán kiderül mégsem. én is szeretem, de pusztán ebből megélni nem fogsz az tuti.
2011. ápr. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
CSS, XHTML rohadtul nem árt! Emellé majd még nyalj be egy javascriptet és flash-t, utána valamilyen tanfolyamon szerezz róla papírt is. Ha csak szimplán tudod használni, nem túl nagy előny. Ha papírod is van róla, lényegesebben jobban jársz :).
2011. ápr. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én is éppen ezeket tanulom: HTML, CSS. Helyesebben a HTML-t már csak felfrissítem, hogy biztos alapokra építsem a CSS-t.

Utána pedig folytatom még tovább... :)

Szintén autodidakta módon tanulom.

2011. ápr. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
annyira amúgy a programozást nem csípem, de ezt muszály megtanulni ha nem is olyan egyetemes profi módon. köszi egyébként mindenkinek.
2011. ápr. 6. 21:55
 5/9 anonim ***** válasza:
Második válaszoló, mégis milyen tanfolyamra gondolsz?
2011. ápr. 7. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 compactegon ***** válasza:
szerintem webszerkesztő, és/vagy webprogramozó tanfolyamra. én jártam mindkettőre, de a webprogról nem adnak papírt, a wwebszerkesztőiről pedig OKJ-st szereztem.
2011. ápr. 7. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
dehogyis adnék én tanfolyamra pénzt mikor rendszergazdai papírom megvan, meg tanár is vagyok infós. Így is sokba van a tanulásom már. Azért nézegetem magamtól a dolgokat. De köszi amúgy.
2011. ápr. 7. 15:28
 8/9 anonim ***** válasza:
Informatika szakos diplomád van? :)
2011. ápr. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
hát igen.vagyis az is.
2011. ápr. 7. 16:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!