Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Mi a legjobb ingyenes weboldal...

Mi a legjobb ingyenes weboldal, amin megjelennek az adsense hirdetések?

Figyelt kérdés

Már csináltam egy fajin kis weboldalt(ucoz.hu), fő célom, hogy a hirdetésekből és a kattintásokból szerezzek egy kis pénzt, de valamiért nem jelenik meg a hirdetés.


Egyelőre még csiszolgatom az oldalam, nincs rajta túl sok minden, csak a fejlécet fejlesztgetem, meg a háttereket, ikonokat stb.

Tartalommal nem akarom feltolteni, amíg nem jelenik meg a hirdetés, mert fölös időpocsékolás.


Vizsgáló módban látom hogy ott van de csak egy üres mező. Az adsense-ben mindent beállítottam, minden betettem a head cimkébe, a weboldalam is vissza van igazolva, hogy a sajátom, de mégse jeleik meg.

Esetleg írnom kellene valakinek hogy miért nem jelenik meg?!



2016. dec. 17. 17:17
 1/8 A kérdező kommentje:
úgyértem hogy az ucoz.hu-n belül egy saját oldalt.
2016. dec. 17. 17:18
 2/8 anonim ***** válasza:
Nincs veletlenul bekapcsolva az adblockod?:D
2016. dec. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
nincs :D
2016. dec. 17. 17:40
 4/8 A kérdező kommentje:
direkt kikapcsoltam még az elején :D
2016. dec. 17. 17:40
 5/8 anonim ***** válasza:
Akkor meg ha penzt akarsz keresni az oldaladdal, akkor fektess bele annyit, hogy veszel egy domaint meg tarhelyet neki. Amugy adsensebol nem nagykn fogsz penzt keresni, napi 4000 latogatoval keresek vele evente 20.000 ftot...
2016. dec. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

több mint a semmi.


Youtube-ból is jön be valamennyi, ott van 1-2 videóm, és legutóbb 55 kattintásból jött 500ft :D

2016. dec. 17. 17:53
 7/8 A kérdező kommentje:

na mostmár megjelennek, pedig 1 hete ezzel szórakozok, hogy mi a baj, de most már jó :D


Probléma az volt, hogy ugye azt írja az adsense hogy pontosan úgy kell beírni ahogy ott van. Na nem úgy kell... :D

2016. dec. 17. 19:42
 8/8 A kérdező kommentje:
mégse, az akkor csak azért jelent meg, mert hibás volt. Az nem hirdtés volt :(
2016. dec. 19. 03:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!