Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Böngésző játék "kopizás"?

Böngésző játék "kopizás"?

Figyelt kérdés
Hogyan szokták ezeket a böngésző játékokat (pl.:Shakes and Fidget) le "koppintani" (detto ugyan az csak mások a beállítások) és az így létrehozott szerrverfájlokból csinálni egy privát szervert?

2017. jan. 15. 08:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Megírják nulláról, vagy jártasabb társaságnak már van egy sablonja, amiből kiépíthető hasonló játék. Nem egy nagy kihívás. Bezársz néhány programozót egy szobába és 1 hét alatt a teljes mását elkészítik neked. Nekem anno pont a shakes koppintása volt az okj vizsgám. Egyedül 1 hónap alatt megvolt, pedig nem voltam egy zseni.
2017. jan. 15. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És a képeket stb. honnan szerezted be hozzá? Mert pölö a shakesba a felszerelések is külön képek.
2017. jan. 15. 09:08
 3/7 anonim ***** válasza:
Kell egy grafikus. A képek lelopása már tényleg sanszos egy perre, de felveszel egy grafikust, aki lerajzol neked 10 képet minden típushoz, majd azt színezgeted és már van 60 féle tárgyat minden slotba (fegyver, páncél, stb). Másik lehetőség, hogy ingyenes és felhasználható képek után lesel: pl [link]
2017. jan. 15. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

amire gondolhatsz kopizás szinten, ott meg veszik a forrást.

amikor sok hasonló van, olyankor megírják, saját ötletekkel bővítik.

Sőt van, hogy saját konkurenciát csinálnak...

Pusztán azért mert ha valaki játszik X játékon és prémium csomagot vessz, akkor az valószínűleg fog játszani Y és Z játékon ami nagyon-nagyon hasonló, csak picit eltér.

Így 1 játék megírása és 2 módosítással, nyernek akár 3× -os bevételt.

2017. jan. 15. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Amire én gondoltam az lényegében teljesen ugyan az, csak mások a fejlesztők, könnyebb a fejlődés stb. EPvP-n vannak publikált szerver fájlok, viszont amilyen játék nekem kéne, abból pont nincs. Illetve beszéltem egy magyar privát szerver tulajával, azt mondta, hogy nincs belőle profitjuk, így a playa games nem cseszegeti őket.


Egyébként, PhP és JavaScript, meg talán Adobe Flash tudás kell hozzá, jól tudom?

2017. jan. 15. 10:56
 6/7 anonim ***** válasza:
Flasht hanyagold, a php,javascript,html,css kombó korszerűbb.
2017. jan. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a segítséget!
2017. jan. 15. 11:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!