Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Edzők/tapasztaltak véleményét...

Edzők/tapasztaltak véleményét k, segítségét kérhetném?

Figyelt kérdés

Egézsségügyi bajok miatt ki kellett hagynom 1-2 hónap aktív mozgást, most szeretnék formába jönni, feszesíteni , vékonyítani a combomon és kerekíteni a popsimon, nem célom a fogyás.

Konditerermet sajnos nem engedhetem meg magamnak, itthon csak 2 db 2kg-os súlyom van.

Használ szerintetek ha heti 3x edzek : egyszer kardió jellegűt(min 30 perc), egyszer : Fitnessblender videót/Rubint Rékát és egyszer a BiotechUSA -nek ezt az edzéstervét?( [link]


természetesen nem eszem cukrokat, fehérlisztes ételeket, nasi :: gyümölcs és magvak és üdítőket sem iszom.


Ti mit tanácsoltok, sikeres lehet így az alakformálásom?

( 18/L/174/56)



2016. okt. 4. 09:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Nyilván többet ér, mint a semmi, de ez mennyiségileg igen csak kevés.
2016. okt. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ezesetben kérhetnék tanácsot? Heti 3-4 edzés fér bele sajnos csak a hetembe de szerintem kezdésnek ez is megfelel.
2016. okt. 4. 11:03
 3/5 anonim ***** válasza:
A link sajnos nem jön be, úgyhogy arról nem tudok nyilatkozni, viszont Rubint Réka és kardió is mehetne többször, mondjuk akkor 3-3 alkalommal egymás után, ez így 3 nap, a negyediken meg mehet (így látatlanban) a Bioteches.
2016. okt. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Viszont a kardiót nem szeretném nagyon erőltetni, max het 2x mert nagy érzem fogyásnak szügsegét, és nem is szoktam élveni pl a futást.

Az olyan tipusú videókat mint ez hova tudnám tehelyezni, és heti hányat ajánlotok?:)

https://www.youtube.com/watch?v=OonW6ff7NZ0

2016. okt. 4. 14:10
 5/5 anonim ***** válasza:
Csinálj rendes saját súlyos edzést, pl fegyencedzés...
2016. okt. 7. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!