Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Tudnátok segítséget, tanácsot...

Tudnátok segítséget, tanácsot adni a portfólióhoz?

Figyelt kérdés

[link]


Ma elkezdtem magamnak összerakni az első weboldalt a portfóliómba, egy egyszerű kis információs oldal lesz az autizmusról, python/django backend és bootstrap design. Ma főleg a backend-el voltam elfoglalva, és felmerült pár kérdés:

1. A modeleket egyelőre manuálisan gyártottam le, de majd szeretném később json fileból betölteni azokat. Erre mi a legjobb módszer? (Többet is találtam, csak érdekel mi lenne praktikus.)

2. A kártyákba a képeket be tudnám valahogy tölteni dinamikusan a template-be mondjuk egy listából?

3. Ha valami nagyon fatális hibát, hülyeséget láttok benne, kérjek mondjátok el, ha nem probléma egy rövid magyarázattal együtt.

4. Ezen az oldalon kívül, egy egyszerű vue js+ node adminisztrációs felületet gondoltam, illetve egy egyszerűbb js/python minijátékot. Még valami API gyakorlós/material design-os dolgon gondolkodom. Szerintetek ezek jók, vagy valami mást kéne?


Az oldal készítéséhez a dokumentációt nagyon sokat használtam, tehát nem fejből ment a dolog.

Meglehetősen kezdő vagyok még, minden tanácsot szívesen fogadok:)



2017. nov. 18. 18:45
 1/1 anonim ***** válasza:

HA rám hallgatsz, azt csinálsz amit akarsz! Mindenesetre a profil fotód jó lett, azt ne cseréld le. Pythonhoz és a Djanghoz (a d-t nem ejtjük) nem értek, de ami a játékot illeti, olyan legyen, ami te vagy, amit szeretsz, akkor lesz a legjobb..


Bocs a közhelyek miatt, de koncertre megyek, és csak ennyire futotta.

2017. nov. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!