Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hogy tudok reszponzív hátteret...

Hogy tudok reszponzív hátteret állítani HTML-ben?

Figyelt kérdés

Sajnos erre sehogy nem jöttem még rá, még a w3schools alapján sem.

A background-size: cover gépen tökéletesen működik minden méretben, de telefonon és tableten összehúzza a képet.

Eddig manuálisan állítottam be média query-vel, és pixel-ben adtam meg a méretet, máshogy nem volt jó.


Köszi szépen a segítséget!



#HTML #háttér #background-size
2018. júl. 18. 09:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Mit akarsz pontosan, amire a background-size: cover nem jó?
2018. júl. 18. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Azt, hogy telefonon és tableten is lefedje a háttér a teljes felületet. Ahogy az előbb írtam, gépen úgy működik, ahogy kell, de mobil eszközökön már sajnos nem.


Van erre esetleg külön megoldás, vagy manuálisan kell méretezni a hátteret különböző képernyő méretekre?

2018. júl. 18. 10:46
 3/8 anonim ***** válasza:
add meg százalékban, vagy adj meg a cover mellé autot.
2018. júl. 18. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

object-fit?


[link]

2018. júl. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
kedves utolsó válaszoló! Ne haragudj, nem tudtam, hogy ez az oldal nem arra való, hogy olyan kérdéseket tegyünk fel, amire nem tudjuk a választ.
2018. aug. 1. 20:19
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Az a baj hogy nagyon alap feladat, amit kérdeztél. Nekem inkább lustaságot sugal rólad kedves kérdező. Légy már picit kreatívabb, keress rá légyszives, hogy is működik. Ha nagyon nem megy kapsz forráskódot.
2018. aug. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Ennél sokkal bonyolultabb feladatokat szoktam csinálni. Az a baj, hogy magamtól tanultam, kb egy éve kezdtem. Ezt a kódot nem tudtam, de mentségemre szóljon, nem volt még olyan feladatom, hogy fullscreen képhátteret kelljen beállítanom.


A munkáimmal pedig általában elégedettek szoktak lenni.

2018. aug. 1. 23:41
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Egyémmel is.
2018. aug. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!