Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hogyan kell üzembe helyezni...

Hogyan kell üzembe helyezni ezeket az írót PHP Script-eket?

Figyelt kérdés
Nem értem az egészt! beszereztem a 24 óra alatt PHP5 könyvet de nem lettem okosabb! Valaki legyen szíves magyarázza el nekem hogy kell!
2010. jún. 21. 01:05
 1/4 anonim ***** válasza:

itt telepíthetsz magadnak saját szervert, ami futtat PHP-t

[link]


gyakorlatban nincs értelme, mindenki ingyenes webszolgáltatóra tölti fel és teszteli a scripteket. Komolyabb PHP projekteket Adobe Dreamweaverben fejlesztenek

2010. jún. 21. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem akarok elégedetlenkedni de ettől sem lettem okosabb!
2010. jún. 21. 01:18
 3/4 anonim ***** válasza:

Telepítsd fel magadnak egy apache szervert pgp-val együtt.


Mondjuk inne letudod tölteni:

[link]


Ezután elég ha a php sciptet tartalmazó oldalt bemásolod abba a könyvtárban ahonnan a szerver a weblapokat futtatja.

Általában www vagy root a neve.

Ha mondjuk csinálsz egy index.php és a www-n belül a teszt könívtárba másolod, akkor a cím ahol eltudod érni: http://localhost/teszt

Ha nem index.php hanem valami.php akkor http://localhost/teszt /valami.php

A script lefog futni. egy php script csak egy szöveges állomány amit az apache szerver és a php futtat.



A jó scriptekhez meg nem kel dreamweaver. ha értesz hozzá elég egy notepad.

2010. jún. 21. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

ha normálisan meg van írva a php program, akkor step by step telepítője is van.

Nem kell más csak egy php futtatásra alkalmas tárhely. Ilyen pl. és inygenes is (tehát semmi költséged sem lesz, ha csak tesztelgetni akarod):

[link]

2010. jún. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!