Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan döntsem el hogy milyen...

Hogyan döntsem el hogy milyen évszaktípusba tartozom?

Figyelt kérdés

Nagyon sokat olvastam már a témában de még mindig nem tudom egyértelműen eldonteni.

A hajam közép-sötétbarna "kékes" fénnyel. A szemem sötétbarna szinte fekete. A venaim színe kék, zöld tehát nem tudom eldonteni melyik jobban. Az arcbőröm télen sapadtas de nyáron szépen lebarnulok mindig.

Ezek alapján milyen hajszínt ajánlanátok? Hamvas szőke balayage vagy fekete jól állna?



2019. júl. 28. 21:23
 1/1 anonim válasza:
Te egyértelműen a Tél csoport színeit erősíted! A hajszíned közép-sötétbarna, kékes fénnyel, a szemed is sötétbarna, szinte fekete, akkor tuti ez lesz a te évszakod! A bőrszíned semlegesnek mondható, ha a vénáidat kéknek és zöldnek is látod egyszerre...
2019. okt. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!