Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen évszaktípusba tartozom?...

Milyen évszaktípusba tartozom? Azon belül pedig milyen altípusba?

Figyelt kérdés

Szóval... semleges bőrtónusom van. Se nem túl, sárga, se nem túl rózsaszín, viszont mindkettő felfedezhető benne. Egy alapozóm kiválasztásakor műszerrel mérték be az üzletben. Már előtte is nehezen tudtam eldönteni, hogy valójában melyik tónus felé hajlik, de végül ott is egy semleges színt javasoltak. A bőröm nagyon világos, szinte fehér.

Szeplőim nincsenek, az arcom viszont mindig piros/rózsaszínes.


A szemem centrális heterochromiás szürkés-barnás-zöldes.

Három színből tevődik össze. A kerete kék, a nagy része szürkészöld, belül pedig egy barna csillag.


A hajam természetes színe sötétbarna. Na, de nem az a szép domináns, már feketébe hajló mély szín, hanem gyakorlatilag sötétszürkének hat. Hamvas fénye van.

Azóta természetesen már be festettem egy hamvas középszőke színre, ami szerintem tényleg nagyon jól áll, és olyan, mintha a természetes hajszínem lenne.


Én arra tippelek, hogy hideg nyár (nyár-tél) vagyok, de lehet, hogy rosszul gondolom.

Van valami tippetek, hogy mégis mi lehetek?! ☺️



2018. jún. 7. 12:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát így elég nehéz kép nélkül,de megpróbálom összerakni :D

Mi a sminksuliban úgy tanultuk hogy nagy általánosságban a világos bőr-hamvas,szürkés árnyalat a nyárba tartozik. Ezen belül onnan lehet még tudni hogy a hajszín hamvas vagy aranyos árnyalatú,valamint a szem. Ha a hajadban meg szemedben több a hamvas,mindenképp nyár vagy. Ha több az élénkebb melegebb zöld-kék a szemedben akkor lehet tavasz is. Esetleg küldhetnél képet prvitában,ha nem akarod itt. De szerintem kb eltaláltad. Úgy is meg tudod állapítani,hogy az arcodhoz oda teszel különböző színű kendőket,és amelyik jobban áll,abba a tipusba tartozol. A stílus tanácsadók is így csinálják. Pl ha azt gondolod világos nyár vagy,akkor oda raksz pasztell szineket,hideg rózsaszínt stb. És megnézed melyik szinek mennek az arcodhoz.


[link]

2018. jún. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nyár az biztos, de inkább a sötét lágy nyárra gondolnék a szürkészöld szemszín miatt - hacsak nem "élénkebb" a szemed. :)
2018. jún. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Monszun.
2018. jún. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!