Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ti hogy bírjátok elviselni a...

Ti hogy bírjátok elviselni a natúr/bio/vegán stb kozmetikumok illatát? Próbálok "egészségesebb" kozmetikumokat használni, de nem tudom elviselni az illatukat.

Figyelt kérdés
Ti miket használtok, amuk nem "büdösek"?
2019. júl. 31. 00:42
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem ezek nem büdösek. Ha már egy ideje használni fogod rájössz, hogy ez a természetes nem az eddigi agyonillatosított dolgok :) szokás kérdése!
2019. júl. 31. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%

Én a Vichy termékeket szoktam használni. Dezodor , arc tisztító, alapozó stb.

Ezekből van illat mentes is , vagy nagyon enyhén illatos.

Nekem érzékeny a borom. A Vichy nagyon be jött , meg vagyok elégedve vele

2019. júl. 31. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én pont a túlillatosított vattacukorfelhő-kozmetikumokat nem bírom elviselni
2019. júl. 31. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én mindenből illatmenteset használok. Kivéve dezodorból, az egy sima kék dove.
2019. júl. 31. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes, hogy ezt írod. Hacsak nem valami nagyon gyógynövényeset használsz (mint pl. a bánfi) akkor nem kéne, hogy büdösek legyenek.


Régebben alverdét használtam. A narancsos és a levendulás szappanjuk illata egy mennyország volt a számomra. Illetve az avokádós samponjuk is. A citromos testolajukat is nagyon szerettem. Illetve a gránátalmás kézkrémjüket nemhogy én, de a párom is imádta és szagolgatta a kezemet, amikor használtam xD Szerintem ezek nemhogy nem büdösek, de isteni finom illatúak. A dr. organic levendulás tusfürdője, ami nekem nagyon bejött még illat szempontjából.


Ezeket kifejezetten szerettem, de a többi natúrkozmetikum sem volt büdös, amit használtam.


Hiányoznak is ezek az illatok, de sajnos nagyon érzékeny a bőröm, és a natúrkozmetikumok nem feltétlenül kíméletesek. Már szinte csak kisbabáknak szánt és patikai termékeket használok :( Nah azokból aztán van, ami kifejezetten büdös xD (a korpa elleni sampon brrr)

2019. aug. 2. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!