Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Parókát hordani a mindennapokban?

Parókát hordani a mindennapokban?

Figyelt kérdés

Nagyon vékony szálú, és ritka a hakam.

Mindig is szerettem volna hosszú hajat, de amikor próbálkoztam le kellett vágatnom mert úgy néztem ki mint egy majom. Túl kevés, ritka, és lapos a hajam hozzá.

Most kb ilyen frizurám van, ezt még be tudtam lőni valamennyire...:

[link]


viszont mostanában nagyon el kezdett hullani a hajam.

[link]

[link]

A fejem tetején és oldalt nagyon látható, szite ugyanaz mint a linkelt képeken.

Nehéz eltakarni, ha megyek az utcán és mondjuk összefujja a szél, akkor elég ciki.


Arra gondoltam hogy vennék egy parókát.

[link]

Ezt néztem ki magamnak. Nagyon természetesnek tűnik, a fejtetőn is olyan mintha "igazi" lenne.


Szeptembertől viszont megyek nappali képzésre. Hordhatnám-e oda is?

Nem lenne észrevehető, hogy paróka?

Régebben egy munkahelyemre hordtam parókát, nem olyan jó minőségűt mint amit belinkeltem..de ott nem volt probléma, nem vették észre.

Egy egyetem azért másabb, fiatalabbak az emberek is....kicsit félek..észrevennék vajon? Ha igen, elítélnének/cikiznének érte?


A saját hajam olyan ronda, nem érzem jól magam a bőrömben egyáltalán...

vettem rá Foligaint, de hónapok mire látható eredmény lesz...



2019. júl. 31. 14:04
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
Én inkább elmennék orvoshoz, hogy kiderítse mi lehet a hajhullás oka.
2019. júl. 31. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%

Mennyi idős vagy? Változó korban előfordulhat,hogy csökkent az ösztrogén szint és azért "kopaszodsz". Ha fiatal vagy,akkor érdemes kivizsgaltatni.

Amúgy szép ez a paróka! :)

2019. júl. 31. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Ha parókát veszel ne ilyen gagyit!!!
2019. júl. 31. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

A csatos póthajon nem gondolkoztál? Ugyanis ezt nagyon egyszerű viselni hétköznapokon is.

Én különlegesebb alkalmakkor szoktam betenni, így sokkal egyszerűbb szép frizurát csinálni.

Parókán is gondolkoztam már. Azokon a napokon, amikor nincs kedvem a három szál, nem éppen friss állapotú hajammal bajlódni, jó lenne egyszerűen valamit a fejemre húzni, és már mehetnék is.

A lényeg, hogy emberi hajból legyen, vagy valami nagyon élethű műből, ne olyan legyen, mint a Babie babák haja, mert az nagyon proli, és egyáltalán nem esztétikus.

Ha terészetesnek néz ki, és illeszkedik a tónusodhoz, akkor senki nem mondja meg, hogy nem az igazi hajad.

2019. júl. 31. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen lehet a mindennapokban is parókát. Bár én azt tanácsolnám, hogy ne egy 60 centi hosszú valamivel kezdj, hanem valami olyannal amilyen hosszúságú hajad most van.

+Járj utána hogy kell kezelni, tárolni, stb

2019. aug. 19. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

szerintem nem ciki egyáltalán!

Nekem elég dús, vastag hajam van, de legnagyobb félelmem, hogy egyszer megritkul, de ha úgy járnék, biztos, hogy parókát hordanék inkább, minthogy nőként kopaszos fejjel mászkáljak.

2019. aug. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A Tengerész ***** válasza:
100%
Én ugyan férfi vagyok, nem izgat különösebben, hogy kopasz vagyok, csak az a gondom, hogy fázik a fejem sapka nélkül télen.Márpedig egy templomi koncerten, vagy barátunk temetésén nem illik sapkában lenni. Én vettem egy parókát, így nem hiszik rólam hogy bunkó vagyok a gyászmisén. Lehet vadul hangzik, de a helyedben kopaszra borotválnám a fejem és akár minden nap másik parókát hordanék. És ebből még csak nem is csinálnék titkot. Ha a festett haj nem szégyen, a paróka mért lenne az?
2020. jan. 30. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
75%

A parókát általában ki lehet szúrni, látszik, hogy paróka.

Minél drágább annál élethűbbnek hat de akkor is.

Nálunk nem nagyon divat a hétköznapokban.

Nem lesz tőle könnyebb a helyzeted - szerintem külföldön

inkább hordják. Még a lezárások előtt láttam több lányon,

igaz afroamerikaiak voltak, jól állt nekik, szexisek voltak.

2021. febr. 14. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!