Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek nagyon ciki lenne...

Szerintetek nagyon ciki lenne parókat felvenni, ha pl. megyek valahova?

Figyelt kérdés
Az igazi hajam elég csúnya, élettelen, töredezett, nem nő, akármit kezdek vele. Vettem két parókát, egy hosszú feketét és egy szőkét, nagyon élethűek, ha felveszem őket, senki nem mondja meg, hogy az paróka. Imádom, konkrétan a két álomhajam. Arra gondoltam, hogyha megyek vhova (vásárolni, utazni, elintézni vmit), akkor egyiket felveszem. Csak attól félek, hogy lerántom a fejemről véletlen, vagy valahol picit kilóg a hajam és észreveszik. Ti felvennétek parókát az utcára?
2019. jan. 20. 15:24
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem simán, ne szégyelld, ha neked tetszik akkor hordjad, úgyse tudják meg.

Nézz utánna biztos van valami módja hogy lehet jobban a férjhez illeszteni.

2019. jan. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
18%

Nekem vékonyszálú, unalmas színű hajam van, de semmiképp nem hordanék emiatt parókát, már elfogadtam, hogy ilyen, és kész.

Mondjuk érdekes lenne, ha egyik nap valahol vállig érő szőke, majd másnap fenékig érő fekete (szándékosan nem fordítva) hajjal jelennék meg valahol. Saját magam nem tudnám komolyan venni, nemhogy mások engem.

Ha neked viszont belefér, nem látok semmi kivetnivalót benne, ez is lehet ugyanolyan divatkiegészítő, mint bármi más, és a póthajnál még mindig lényegesen jobb.

2019. jan. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
*fejhez :D
2019. jan. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Férjhez illeszteni :DDDDD Rendben, köszönöm a válaszokat! :)
2019. jan. 20. 15:55
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem hordjad.Ha neked nemtetszik az eredeti hajad akkor vegyed fel a parókát.Magad miatt vedd fel hogy neked jobb érzés legyen utcára menni.youtubon biztos van pár how to fix a wig tutorial videó nézzed meg őket.
2019. jan. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!