Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha a homlokomon levő mitesszer...

Ha a homlokomon levő mitesszerekkel kozmetikushoz fordulok, akkor csak rontok a helyzeten és ezentúl már csak rosszabb lesz? Egyre több lesz és rendszeresen kezelni kell őket? Mennyire hatásos egy kozmetikai arctisztítás? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
15 és fél éves lány vagyok.Eddig soha semmiféle problémám nem volt a bőrömmel,mindig pattanás-és mitesszer mentes voltam,ámde az év elején volt egy műtétem,aminek következtében pár napig nem tudtam kikelni azágyból így arcot sem tudtam mosni.Ezután jelentek meg a pattanások a homlokomon,amik később mitesszerekké alakultak át.Már mindent próbáltam,baba szappannal mosom,semmi nem hat rájuk.A KÉRDÉSEM az lenne,hogy ha kozmetikus kinyomja ezeket,akkor ott utána tényleg nincs megállás és rendszeresen vissza kell járnom,mert még jobban elkezdenek nőni,mint a gombák és több lesz?Tehát nem javítokmcsak rontok a jelenlegi helyzetemen?Szívesen várom a tapasztalatokat! :)

2016. nov. 3. 00:28
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Miteszered mindig lesz,a kozmetikus szépen kitisztítja,nem marad nyoma!Ettől nem lesz több sem kevesebb,csak tiszta lesz a bőröd.
2016. nov. 3. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szia!


Nem lesz több, kezelni kell!

A szappan szárítja és pl az SLS tartalmú még irritálhatja is... ne a márkaneveket, hanem az összetételt nézd!


A kozmetikus tisztítása után, otthon is ápolnod fertőtlenítened kell rendszeresen.

(Arctej, Tonik, Megfelelő bőrnyugtató gél)

Én kozmetikus vagyok, és csak biokozmetikumokkal dolgozok, nagyon jól működnek tiniknél...


Járj utána és ne aggódj, foglalkozni kell vele, de van megoldás... :)


www.biokozmetikapecs.hu


Én itt dolgozok...

2016. nov. 3. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! :)

A második válaszolónak pedig külön hálás vagyok,amiért kozmetikusként írt!Megnéztem a weboldalt,amit linkeltél és nagyon jónak ígérkezik! :)

2016. nov. 4. 00:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!