Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Egyenes hajból hogyan tudnék...

Egyenes hajból hogyan tudnék tartósan hullámosat varázsolni? Bármilyen bevált göndörítő praktika jó lenne (spray, hajhab, stb. )

Figyelt kérdés
Szög egyenes a hajam, és utálom. Valami nagyon tartós megoldást keresek, amivel legalább egy apró hullámot el tudok érni a hajamban. Házi praktikák és termékek is jöhetnek, előre is köszi:)

2019. aug. 5. 12:19
 1/8 anonim ***** válasza:
73%
Fodrász és dauer - van olyan, amitöl nem göndör, csak hullámos lesz a hajad, ez 3-4 hónapig marad.
2019. aug. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%
Dauer.
2019. aug. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Daureloltatni nem szeretném, mert azt hallottam hogy nagyon roncsolja a hajat
2019. aug. 5. 12:55
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem azóta kb kétszer olyan dús, és lassabban lesz töredezett a vége, mióta daueroltattam még x éve. :D

Egyébként valamilyen szinten minden károsítja a hajat, ami ilyen formázás.

2019. aug. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha hozzáértő fodrász csinálja, akkor nem fogja károsítani. Vagy nem jobban, mint bármi más, akár festés, akár hajformázás. Azért az gondolom, extrém eset, ha valakinek leégetik a haját. Más gond nem nagyon lehet.

Ha besütöd hajsütővassal, az is káros valamennyire, a hő miatt.

2019. aug. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én 30 éve daueroltatom (meg 10 éve még festetem is, mert nagyon öszülök), és semmi baja, szép, egészséges, dús.

Csak nem szabad sajnálni a pénzt egy jó fodrászra és nem otthon kell barkácsolgatni.

Régebben próbáltam sütögetni, akkor sokkal jobban tört meg ronda, fakó lett töle.


A "tönkreteszi a hajat a dauer" a régi fajta mnódszerekre volt igaz, a mai vegyszerek sokkal kíméletesebbek, mármint hozzáértö kezekben, mert otthon ezekkel is lehet kárt tenni a hajban, viszont jó fodrász esetében semmi gond sincs vele.

2019. aug. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
54%

Remélem, hogy ezt a kérdést nem egy ember teszi fel 10×, mivel amit én megválaszolok ezekre a kérdésekre, hogy nem létezik olyan spray, hab, amivel tartósan lehetne göndör a haj, azok nem hülyeségek.....


https://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__bor-es-haja..


https://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__bor-es-haja..

2019. aug. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem spiráldauer van a hajamban. Nem vettem észre, hogy egészségtelenebb lenne, mint előtte. Nagyon szeretem. Fél évente megyek. Előtte naponta vasaltam a nem egyenes de nem is göndör hajam, az jobban roncsolta.
2019. aug. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!