Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 13 éves korom óta magamnak...

13 éves korom óta magamnak vágom a hajam, otthon szőkítem, festem, értek a hajápoláshoz, más embereken is először a hajukat figyelem, és hogy mit tudnék kihozni belőle. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Állandóan megkapom,hogy legyek fodrász. Mit gondoltok, tényleg érdemes lenne?

2019. aug. 6. 13:29
 1/6 anonim ***** válasza:

13 éves korod óta... Egy ilyen kérdés feltevése alapján nem lehetsz több 14-15nél...

Ezt neked kell tudni, hogy szeretnéd-e ezt csinálni, bírnád-e a talpalást, érted-e a kémiát. Attól hogy betudod festeni a hajad meg ismersz pár jó olajat, még nem biztos hogy kennéd vágnád a szakmát. Meg oké leírod hogy magadnak vágod meg szőkíted... De így látatlanba nem tudhatjuk hogy tényleg úgy is néz ki az a haj ahogy kell, nincs-e szétégetve, össze vissza vágva.

Nézz utána milyen témaköröket tanulnak a fodrászdiákok, milyen tantervük van. Ha tetszik kezdd el.

2019. aug. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
En nagyon szeretem a hajamat festeni, frizurákat csinálni, anyukamnak is gyakran festek. Viszont írtózom attól, hogy idegenek hajával babráljak, mossam. Szóval nem lennek fodrász. De ezt mindenkinek magában kell megfogalmazni.
2019. aug. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Esetleg küldhetnél képet egy két "munkáról":) Viszont valóban, ezt neked kell érezni. Másrészt azért nem csak vágásból, festésből áll a szakma. Mind szellemileg, mind fizikailag sokkal összetettebb az egész. Én már csak tudom 😊 Viszont ha valóban van érzéked már most hozzá, akkor vágj bele.
2019. aug. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az éb hajam nagyon szép és egészséges, régen ronda "oroszlánszerű" volt, utáltam. Aztán elkezdtem kitanulmányozni, hogy mi a jó neki, hogyan lehet helyesen ápolni. Viszont igazatok van,nem tudhatom ezek alapján. Csak amiatt aggódok,hogy "megéri e" fodrásznak menni,mert manapság sok a fodrász. Viszont szívem szerint azt csinálnám,amit szeretek. Szóval nehéz döntés:(
2019. aug. 7. 15:27
 5/6 anonim válasza:
Ezt jól látod, sok van belőlünk. Viszont ha belegondolsz egy festőből, burkolóból stb is van sok.. Szakmai konkurencia mindig is volt és lesz is. Arra kell törekedned, hogy mindig legyél naprakész, a szíved hivatása látszódjon a munkáidon, mindig légy fejlődőképes, mindig többet akarj. Ne hagyd hogy a már említett konkurencia elvegye a kedved attól, amit igazán szeretnél. Mert ha igazán akarod, úgyis menni fog. :)
2019. aug. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Igazad van
2019. aug. 10. 12:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!