Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan lehet normális arcszőrz...

Hogyan lehet normális arcszőrzetem?

Figyelt kérdés

Nem igazán sűrű, mindenfele áll, és úgy nézek ki tőle mint egy ápolatlan hajléktalan. Nem akarom leborotválni, de igénytelenül néz ki, és holnap megyek állásinterjúra.

Szeretném megnöveszteni rendesen, de őszintén szólva sokszor úgy érzem hogy ez akkor se nézne ki jól, mert nincs hozzá genetikám. Túl ritkás.



2019. aug. 11. 17:25
 1/3 anonim válasza:
Hány éves vagy?
2019. aug. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
19
2019. aug. 11. 21:52
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem genetika miatt van. Csak 19 vagy. Én 23 vagyok és még mindig ritkás, nekem is kelleni fog még 1-2 év, hogy olyan legyen, amilyet szeretnék. Ha sűrűsíteni szeretnéd akkor csináld ezt: hagyd nőni 2 hónapig, majd borotváld le, aztán ismét hagyd 2 hónapig, majd ismét borotva. Így már megvastagodott tövét fogod borotvával elvágni, és legközelebb már vastag lesz a szőrszál, esetleg ketté is fog állni. Ha nem bírod kivárni a két hónapot mert nagyon ronda lenne, akkor szakállnyíróval vágd vissza olyan 4-5-6mm-esre, de borotválásig várj vele, hogy az eddig gyenge szőrszálak is hadd nőljenek
2019. aug. 12. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!