Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » AHA Savas intenzív Hánlasztó...

AHA Savas intenzív Hánlasztó eltünteti a halványabb kráteres hegeket az arcról?

Figyelt kérdés
Azt olvastam a termékről hogy hatásos, gondoltam adok neki egy próbát.
2019. aug. 12. 20:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Azért olvass utána. Bha jobb rá + az nem fényérzékenyít. Ne kezdj erőssel. 2% alattit keress kezdetben, ill. heti 2x elég, lassan emelheted, ha bírja a bőröd.
2019. aug. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok. Félreolvastam. A hegekre valóban jobb az aha, ott ilyen 15% körüli jó kezdésnek, mint mondtam fényérzékenyít spf 30-as fényvédő használata kötelező! mellette, ha nem akarsz pigmentaciót...

A bha pedig a pattanásokra mehet, ez nem fényérzékenyítm egyszerre használhatod mindkettőt is, megfelelő időt(min. 1-2 nap) tartva köztük.

2019. aug. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nem nagyon.

Kicsivel Erősebb hamlasztoval pedig hosszabb folyamat...

A nagyon erős pedig tonkrebaszhatja a bőröd, igy nincs ertelme.


Dermaroller/Dermapen kezelés vagy lézeres hámlasztás a hatásosabb.

2019. aug. 13. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kráteres hegekkel a kémiai hámlasztó se tud mit kezdeni sajnos, én is a dermaroller kezelést tudom ajánlani
2019. aug. 13. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
73%
Nyilván ezt nem úgy kell elképzelni, h. végig 15%osat használ. Fokozatosan lehet növelni 30%ig. Nem lesz semmi baja a bőrének. Csak a 30asat hetente vagy, 5 naponta kell használni, ilyen easy.
2019. aug. 13. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!