Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Dehidratált bőr mennyi idő...

Dehidratált bőr mennyi idő alatt jön helyre intenzív ivással?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok, eddig ittam kb. egy litert/nap, vagy kevesebbet (többet izzadtam szerintem), most emeltem 3l-ra, emeljem még szerintetek az adagot? A bőröm nem csak dehidratált hanem zsíros is egyébként, úgy hogy nem nagyon merem kenegetni sem. 4-5 liter víz mennyire lenne gond naponta? Mennyi idő kéne míg megújulna a bőröm? Ja és a felszínt le kell radírozni, vagy magától megújul (lehámlik)?

2019. febr. 22. 14:46
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem fontos a 3 liter, igyál meg napi szinten 2 litert, ha annyit szeretnél, de kevesebbet ne.

Hagyd el a zsíros ételeket is!


Türelem és idő.


[link]

2019. febr. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Zsíros ételeket sajnos nem tudom elhagyni, 28 nap azt mondod? Amúgy érezhetően javult egy hét után is a bőröm állapota a 3 litertől, kevesebbet nem akarok inni, mert rengeteget izzadok.
2019. febr. 22. 15:22
 3/9 anonim ***** válasza:

Zsíros a bőröd, de nem akarod elhagyni a zsíros ételeket? Miért nem?

Tudod, azért zsíros leginkább a bőröd, mert túl sok fölösleges zsírt viszel be és azt a szervezeted, a bőröd nem tolerálja.

Akkor meg ne panaszkodj azért, hogy zsíros a bőröd, ha nem akarsz tenni azért, hogy ne legyen az.

2019. febr. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ui.: az olajos ételeket is mérsékeld, mert szerintem az is befolyással lehet a zsíros bőrödre.
2019. febr. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Az van, hogy otthon kajálok őszintén, tipikus magyaros módon. Tudom, hogy nem kéne ez a sok zsíros kaja, de egy ideig még ez van, kivéve ha menzára váltok, vagy megtanulok főzni.
2019. febr. 22. 15:41
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Jobb lesz, ha megtanulsz főzni. Vagy pedig viseld a következményeket.

Az vagy, amit megeszel.

2019. febr. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Meg amit megiszol :D tudom itt basztam el az életemet kb., ha igazán mélyére megyünk a dolgoknak .
2019. febr. 22. 15:52
 8/9 anonim ***** válasza:
De sosincs késő megváltozni és változtatni eddigi életünkön, szokásainkon. :)
2019. febr. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha otthon eszel is ehetsz a zsirosabb etelekbol kevesebbet es a nem zsirosbol tobbet. Egyel tobb zoldseget koretnek, gyumolcsot a zsiros kajak helyett.
2019. febr. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!