Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Egy anyajegy eltávolítása...

Egy anyajegy eltávolítása plasztikai sebésszel, milyen heget hagy maga után? Úgy ertem, fehér vagy rózsaszínes?

Figyelt kérdés
2019. jún. 16. 20:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Rózsaszín,hatalmas,vastag és kidülledő nekem mindkettő sajnos.
2019. jún. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A hegesedés az emberfüggő. Nekem sima mezei sztk sebész szedte le, egy minimális fehérebb folt van a helyén és az öltéseknél egy mikromiliméternyit kiemelkedik. Ha nem mondom senkinek nem tűnik fel. Arc esetén elgondolkoztam volna a plasztikai sebészen.
2019. jún. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nekem az államnál van egy, nemcsak hogy borotválkozásnál úgy kell manőverezni, hogy ne vágjam meg, de engem latvanyra is nagyon zavar. Masok szerint nem vészes.


Még annyit, hogy ha eltávolíttatom, akkor a heget is csesztetni fogja a borotvapenge, amikor ott járok?

2019. jún. 16. 21:19
 4/8 anonim ***** válasza:
Gyógyszertárban vegyél szilikonos hegkezelo tapaszt, és garantáltan nem marad heg. Nekem nagy anyajegyet szedtek le, és tökéletesen bevált rá.
2019. jún. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Okés! :) Köszönöm mindhármótok válaszát!
2019. jún. 16. 22:33
 6/8 anonim ***** válasza:
Még annyit hozzátennék, hogy hegen nem nő szőr. Esetedben látszani fog a szőrzetben egy pici üres folt.
2019. jún. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Az nem probléma. Nálam amúgy is két véglet van: csupasz arc vagy szakáll (az mondjuk az őszi, téli hónapokban növesztek... már amikor) :D A szakáll meg gondolom eltakarná azt a területet.
2019. jún. 16. 22:48
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem van a hátamon és a nyakamon is. Fehér színűbb a heg, mint a bőröm es nekem kicsit befele van inkább(homorú a heg)
2019. jún. 17. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!