Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan használjam a száraz...

Hogyan használjam a száraz sampont hogy a legjobb hatást érjem el vele?

Figyelt kérdés
Ti hogyan használjátok? Előre is köszönöm a válaszokat!

2019. aug. 23. 23:11
 1/7 anonim ***** válasza:
73%

A száraz sampon nálam egy vészmegoldás. Ha pl elfelejtek hajat mosni,vagy nincs időm és már kezd zsírosodni vagy látszik hogy nincs kimosva akkor alkalmazom.

Ráfújom a hajamra,ahol zsírosabb aztán elfésülgetem ahol a sampon miatt befehéredik. Szépen felszívja a nedvességet és olyan hatást kelt mintha hajat mostam volna. A lényeg ha többet fújsz és több helyre akkor alaposan borzold a hajadba vagy fésüld el. Alaposan bele fésülöm hogy ne láttszon a sampon.

2019. aug. 23. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én általában ráfújom a hajamra, pár percig rajta hagyom. Aztán törölközővel megtörlöm a hajam, majd kifésülöm. Az esetleges maradékot pedig hajszárítóval tüntetem el. Nekem eddig így tökéletesen bevált. :)
2019. aug. 24. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ráfújom a hajtövekre, aztán pici száradás után ujjbeggyel bedörzsölöm. Nekem a törölközővel dörzsölés valahogy nem vált be, de megpróbálni érdemes.
2019. aug. 24. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Jöhetnek még a tapasztalatok :)
2019. aug. 26. 14:37
 5/7 anonim ***** válasza:
A torolkozos nalam sem valt be, en siman belefesulom ugy egyenletesebb
2019. aug. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
30%
Száraz sampon helyett vegyél hintőport! Ugyanazt tudja, tobb van benne, kevesebb pénzért, tehát gazdaságosabb is, és még csak hajtógázzal sem kell szennyezni a környezetet. Nekem nagyon hamar zsírosodik a hajam, és bevált.
2019. aug. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
en neha mar este befujom, es reggel meg egy kicsit ahova kell, igy nekem kicsit termeszetesebb az eredmeny
2019. aug. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!