Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Létezik ilyen hajbalzsam vagy...

Létezik ilyen hajbalzsam vagy hasonló?

Figyelt kérdés

Olyat keresek, amit nem mosás után kell rátenni a hajra, hanem a már 1-2-3 napos hajra.


Mert hullámos-göndör hajam van, ami mosás után szép, viszont amikor kifésülöm (1-2 napos hajat), akkor teljesen szalmakazal lesz. Viszonylag egyenes marad fésülés után, nem göndörödik vissza, de teljesen széna lesz akkor. Ha nem fésülöm ki, harmadnap is ugyanolya, csak hát kifésülni ki kell, mert elalszom.


2019. aug. 25. 13:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen van hajbalzsam spray is. Nekem nagyon egyenes a hajam, de mosás után száll szanaszét, ilyenkor szoktam rá fújni. Amit én használok az a Schwarzkopf Gliss KUR ULTIMATE COLOR. Hajgeneráló balzsam. Vörös színe van, és ez festett hajra való. Rengetegféle és márka van a hajadnak megfelelően. Én a rossmanban veszem. Remélem tudtam segíteni.
2019. aug. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Azt elfelejtettem írni, hogy a hajmosás után 1-2 nappal ha megint csak szanaszét száll is szoktam rá fújni.
2019. aug. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!