Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tetszik nektek ez a frufru?...

Tetszik nektek ez a frufru? Vagy mi a divatos mostanában?

Figyelt kérdés
[link]
2010. júl. 13. 18:20
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
muszáj vmit csináltatni,mert csak hajpánttal tudok élni most,annyira gagyi a hajam:S oldalfrufru pedig tényleg kifelé vasalva jó csak nekem.fel tudom tűzni a nagy melegben,vagy felpúpozom,vagy vmi,de ez így most nem jó.
2010. júl. 13. 19:58
 12/13 anonim ***** válasza:

Ugyanilyen hajam volt,tavaly nyáron vágattam frufrut és ezidáig bírtam.Nagyon macerás hidd el,nem éri meg.Minden nap beállítani,vasalni,szárítani stb...Pár hónapja már oldalfrufrum van és azzal nincs annyi gond,én inkább azt ajánlanám,de te tudod.Egyébként attól is függ,hogy milyen gyorsan nő a hajad,de nekem minimum 3 hetente kellett vágatni,mert a szemembe lógott.Az oldalfrufrut meg elég kb 2 havonta.

Szerintem mostanában inkább az a divat,meg az elöl feltűzött haj.

Bár ha annyira tetszik,próbáld ki,de nyáron nem fogod szeretni,előre szólok =Đ

Ł/15 ^^

2010. júl. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

köszi:)

tavaly nyáron is volt frufrum,csak nekem az oldalfrufru tényleg akkor jó ha ki van göndörítve az alja :( az is macerás,egy vagon lakk kell rá.

2010. júl. 14. 13:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!