Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Utálom a göndör hajam, mit...

Utálom a göndör hajam, mit csináljak?

Figyelt kérdés
A lapockám aljáig ér, barna... A kinézetét utálom. Ráadásul iskolába tuti megint mindenki csúfolni fog... Nincs időm arra hogy kivasaljam, meg ót perc mulva már ugyanolyan göndör ha hajlakkal lefújom akkor is.

2019. aug. 27. 08:53
 1/8 A kérdező kommentje:
*öt
2019. aug. 27. 08:53
 2/8 anonim válasza:
75%
A göndör haj szép, ha megfelelően karban van tartva. A vasalt szögegyenes haj unalmas, sablonos, semmi egyedi nincs benne. Az meg, hogy a suliban csúfolnak miatta - hány éves is vagy, hogy zavar téged? Irigységből szoktak az emberek csúfolódni :)
2019. aug. 27. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
92%
A göndör egyenest akar, az egyenes göndört!:) Ha a csúfolódás miatt utálod a hajad, akkor pont elérték a "kedves" osztálytársak, hogy összevessz magaddal! Ha vállat ránditasz és azt mondod, hogy szeretem a hajam, nem lesz rajtad fogás, abbamarad a piszkálódás! Mást nem tudsz csinálni, mint megszeretni magadon a hajad. Vagy nullással letolni! De őszintén: nem mindegy ki mit mond? Én pl irigy vagyok egy göndör hajra;) Szerintem csodaszép
2019. aug. 27. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
73%

Anno én is utáltam, - ameddig nem fektettem különösebb energiát a hajápolásba.

Viszont ha karban van tartva a göndör haj, nem hagyod, hogy letörjön, száraz legyen, alaposan hidratálod, akkor sokkal szebb.

Még egy nagyon fontos dolog: az ilyen típusú hajat TILOS hajszárítóval szárítani. (Jobb minőségű) sampont és balzsamot használok, és hagyom, hogy a szobában, vagy a kinti levegőn megszáradjon, valamint nem fésülöm agyon, - attól lesz csúnya és bozontos -, hanem csak óvatosan megigazítom a problémás helyeken és a tetején.

De ha egyenes hajjal jobban tetszenél magadnak, akkor próbáld ki a brasil cacau tartós hajegyenesítést, amitől legalább fél éven át egyenes lesz a hajad.

Viszont ezt nagyon át kell gondolni, mert alapvetően a göndör hajúak sokkal kevesebb és könnyebb hajszerkezettel rendelkeznek, mint amennyinek látszik a hajuk, és a kevés, lelapult frizura szerintem sokkal rosszabbul néz ki, mint egy szépen karbantartott göndör.

2019. aug. 27. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
19%
Nullásgép.
2019. aug. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 egycsészetea ***** válasza:
100%
Barátnőm is rettentően göndör hajú,amit régen gyűlölt,de már beletörődött hogy neki ilyen és ez áll jól neki. Ne vasald, az csak roncsolja...ha annyira zavar akkor kösd föl inkább valami kontyba,szerintem baromi jól tud kinézni:)
2019. aug. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
#2 megis miert lenne unalmas? Szerintem meg az unalmas, hogy pl a göndör-bongyor hajú ferfiak nagy resze alig mossa és ápolja a haját és olyan kib.. undoritoan összeáll tincsekbe, hogy a hányinger elfog. Ezért is jobb az egyenes haj, mert könnyebb tisztán tartani
2019. szept. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
49%
lenyírni
2019. szept. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!