Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit ajánlanátok durva, száraz,...

Mit ajánlanátok durva, száraz, zsíros hajra?

Figyelt kérdés
Nem szeretem a hajamat :( Rendesen mosok hajat, ugy gondolom a baba shampon elég jó minőségű. Minden hajtípúsra jó. Mint ahogy fennt is írtam, száraz, durva, zsíros a hajam és még elég dús is, ha valamit tudnátok ajánlani hogy kicsit sejmesebb/csillogóbb vagy egszerűen szebb legyen kérlek ne tartsátok magatokban :D A válaszokat köszönöm!! :)

2019. aug. 27. 14:38
 1/6 anonim ***** válasza:
2019. aug. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Akkor tulképp száraz vagy zsíros a hajad?
2019. aug. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Fejbor zsiros hajhossz szaraz, gondolom.
2019. aug. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen igen bocsánat! Az 1. Válaszolónak pedig köszönöm,de nem tudnátok valami olcsóbbat ajánlani? Esetleg itthon elkészíthető pakolás szerűséget? :/
2019. aug. 28. 00:44
 5/6 anonim ***** válasza:
1# vagyok, tudom, hogy soknak tunik a linkelt cucc, en is fajo szivvel vettem meg, jelenleg fel eve hasznalom (2naponta) es meg tobb, mint a fele meg van, ugyhogy ez kb egy evi hajbalzsam adag aktiv hasznalat mellett is, mivel iszonyatosan keves kell belole, es nagy a kiszereles. Speciel nekem igy olcsobb, mintha drogerias balzsamot vennek, es nagyon szepen rendbe tette a hajam.
2019. aug. 28. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%

Hát figyelj hányszor mosod mert én gyakran mostan mindig zsíros volt aztán el kezdtem ritkábban jó hogy zsíros volt dee ha nem volt muszáj nem mostam..

Most heti 1szer elég mosnom mert nem zsirosodik!!

2019. szept. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!