Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Valakinek segített eltüntetni...

Valakinek segített eltüntetni a pattanásokat a dermasuction amit reklámoznak?

Figyelt kérdés

Nagyon sok pattanásom van. Megláttam ezt az eszközt hogy menyire jó mert eddig nem sok krém, szappan, aknezol meg még sok más sem segített. Ez tud fejlődést elérni az ember arcán mert a reklámban elég jónak tűnt?

Esetleg mit javasoltok pattanás eltűntetésére?



2019. aug. 27. 14:53
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én Aknesol-t használtam, 1-2 hét alatt rendbeszedte a bőröm és eltűntek a pattanásaim. A kitartóbbakat egy vörösizzásig hevített tűvel intéztem el.
2019. aug. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Sunshinedoll ***** válasza:
94%

Nem fog segíteni. Gyulladt pattanásokat szerintem csak tovább fogja irritálni.


Pattanások ellen mindenképp kíméletes megoldások kellenek, jó hatóanyag pl. a benzoyl peroxid, a retinol, egyéb retinoidok, a ferulasav.

2019. aug. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is a benzoyl peroxidot ajánlom. Nekem eltűntek a pattanasaim tőle, légy türelmes lehet akar 3 hónap is mire szép lesz a borod, ne felejts el hidratalni mert nagyon szarit.
2019. aug. 28. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!