Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy nöhetne meg a hajam fel...

Hogy nöhetne meg a hajam fel ev alatt derekig erore kozephosszurol?

Figyelt kérdés
tippek?

2019. aug. 29. 16:25
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Sehogy
2019. aug. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Sehogy. A hajnövekedés idő kérdése.

Étkezz vitamindúsan.

2019. aug. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Ricinusolaj sokat segít a növekedésben
2019. aug. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
73%
Simogasd sokat.
2019. aug. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
33%

Nekem seggemig ero egeszseges hajam van adhatok par tippet :)

Legelsonek is vagass belole a toredezes miatt, mert az eltoredezett hajveg nemfog tovabb noni csak az egeszseges

Van a garniernek egy ricinusos sampona ezt hasznald vannak melle apolok is. Probald heti 1 re lecsokkenteni a hajmosast es ne piszkald ne vakard ne simizd. Keruld a kontyot es a szoros gumizast lehetoleg csatold vagy legyen kiengedve mert ha megnezed mimden lany aki allandoan gumizza egy helyen tutira szana szet van toredezve. keruld a hajszaritot es a hajhab, hajlakk ilyesmiket.. remelem sokat segithettem nekem ez a titkom :) jaaa es a festest is keruld ha lehet, a szoket plane!

2019. aug. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
20%

Elfelejtettem, a sampon neve: Garnier botanic therapy ricinus olajos

Hanyszor szoktal hajat mosni?

2019. aug. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
67%
Vagy nő,vagy nem nő. Nincs a világon dolog,amit el ne követtem volna vele. Lapocka alá ér és onnan meg sem mozdul. Pláne, hogy gyűrűgöndörés szárazon min 10cmt felugrik. Egészéges, nem töredezett, de neki ennyi. Vot erről ,műsor is, hogy egyedi,kinek mennyire nő meg.
2019. aug. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
#5 csak az a baj h balerina vagyok es ezen kivul is sokat sportolok tehat sajna eleg sokat kell a hajamnak befogva lennie
2019. aug. 29. 17:52
 9/10 anonim ***** válasza:
58%

#5

"Legelsonek is vagass belole a toredezes miatt, mert az eltoredezett hajveg nemfog tovabb noni csak az egeszseges"


Nem a hajvég nő....



Egyébként sok vitamin, ricinus, a többi meg genetika.

2019. aug. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 egycsészetea ***** válasza:

Egy kis vágás, állandó macera és türelem.

De amúgy póthaj a másik opció, de gondolom azért az nem az igazi úgy mégse:/

2019. aug. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!