Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek a sok pattanás...

Mit tegyek a sok pattanás ellen (23/L)?

Figyelt kérdés

A kovetkezo a helyzet: kb 13-14 eves koromban megjelentek az elso pattanasaim, mitesszereim. 13-17 eves koromig jott ki a legtobb pattanasom, de nem szedtem ellene semmit, sot olyankor meg semmilyen gyogyszert nem szedtem.

17-21 eves koromig mar szednem kellett kulonbozo hormontartalmu gyogyszereket (nem fogamzasgatlo), viszont nem tudok rola hogy ezeknek lett volna barmilyen hatasa is a boromre, na mindegy. Ebben az idoben kevesebb pattanasom is volt. Amikor megiscsak kijott tobb pattanasom ebben a korszakban, akkor az a menstruaciom elott volt csak es kizarolag.

Jelenleg 21 eves korom ota szedek antipszichotikumot, ami szinten hormontartalmu, meg is hiztam tole sajnos. Viszont nem tudom, hogy ez ennek a gyogyszernek-e a mellekhatasa, vagy valami mas problemam van-e esetleg, de most mar 2 eve allandoan, nem csak menzesz elott kijon rajtam mindig kb 4 nagy pattanas es nagyon zavar. A kozmetikusom szerint ezek hormonalis pattanasok, tehat nem taplalkozasi hibabol fakadnak, azonban ezek a fajta pattanasok ellen annyira nincs mit tenni.

A taplalkozasommal nincs gond, edesseget alig eszem, minden nap minimum 2L vizet megiszok, sok gyumolcsot-zoldseget megeszek, illetve nem eszek sok szenhidratot, husbol is szinte csak csirket-halat eszek... sportolni is sportolok

Nem tudom ez mi lehet ez a pattanasossag, de fogamzasgatlot eddig nem szedtem es NEM is FOGOK! (Max csak termeszetes hatoanyagut)

PreMens tablettat el akarok majd kezdeni szedni, hatha attol javul.



2019. aug. 31. 19:44
 1/1 anonim válasza:
23/L vagyok és nekem is kijön mai napig pár pattanás menzesz előtt, és én még sosem szedtem hormontartalmú gyógyszereket. Én élesztővel szoktam bekenni az arcom, remek bőrápoló. Nekem az segít, szerintem te is próbáld ki :)
2019. szept. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!