Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Férfi dezodor, amely nem hagy...

Férfi dezodor, amely nem hagy foltokat a ruhán? És ha lehet nem taszító az illata?

Figyelt kérdés

2019. szept. 7. 08:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Sajnos a reklámban szereplő hirdetés, mely szerint nem hagy foltot kamu! Nincs! Nem létezik dezodor, ami ne hagyna foltot...
2019. szept. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ismerősömnek az Old Spice kék stiftjei beváltak (ezekre rá is van írva, hogy nem hagy foltot). Az illata meg egyéni ízlés kérdése. Nem is szoktam rajta érezni, nem olyan erősek, mint a fújós dezodorok.
2019. szept. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Van szép ingem aztán nézem hogy ott a fehér foltok, elég undorító.. Hogy tudom ezt kijátszani? Forever-es dezodorra hallottam hogy jó
2019. szept. 7. 21:44
 4/4 Leveltetu ***** válasza:
En mar tobb mint 10 eve Old Spice - Whitewater (stiftes nem golyos vagy sziszegos)deot hasznalok, nalam nem hagy sem foltot sem feherseget az illata diszkret es nekem nagyon bejon...
2019. szept. 9. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!