Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hatott már valakinek La...

Hatott már valakinek La roche-posay effaclar duo (+)? Mennyi idő múlva?

Figyelt kérdés
Aknéval küzdök. Rengeteg pattanás van az arcomon, államom, nyakamon és egy kevés a mellkasomon meg hátamon. Gyulladtak, vörösek, nagyok és viszketnek. :((( A bőrgyógyász a fent említett krémet írta fel, 1 hónapja kenem és eddig semmi változás! Kamillával is kenegetem az arcom az csak kicsit húzta le a gyulladást. Van esetleg valaki akinek ennél több idő kellett a gyógyuláshoz? Érdemes tovább kennem? És tudnátok-e még ajánlani valami természetes gyógymódot is, mert a kamilla nem igazán vált be:(( Előre is nagyon köszönöm!

2019. szept. 7. 23:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem inkább akkor volt jó amikor már nem volt annyi pattanásom úgymond a szinthez tartáshoz. Nekem nem tüntette el a pattanásaimat. Nem zsíros meg ilyenek tehát nekem jó volt a bőrömnek meg puha lett tőle,de pattanás helyzetbe nem hiszem hogy segített. És nekem nem is volt sok ekkor már. Használom mert puha tőle a bőröm és jó smink alap, de szerintem csodát ne várj tőle.
2019. szept. 8. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy Magyarországon adnak e, de van a neutrogenanak ez a fényterápiás maszkja. Nekem ez jött be de ez is kB 4 hónap mire látszik.
2019. szept. 8. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát nekem a pattanásos gyulladást nem, de az utána lévő hegeket igen. Pár hónap alatt. Pedig azok a hegek is már régiek voltak pl amikor először használtam.

A kamilla tea amúgy nem rossz, én hasztáltam 2-3naponta szalicil savas alkoholt(naturland) leszárításként amit szintén gyógyszertárban lehet venni.

És most mivel már csak pár jön elő, amik még nem sárgák, azokra fogkrémet kenek és másnapra kb jók is lesznek.

2019. szept. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!