Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 18-21 éves lányok! Nektek van...

18-21 éves lányok! Nektek van ránc már a szemetek alatt és ha igen hány?

Figyelt kérdés
Nekem mindkettő alatt 1 már amióta az eszemet tudom azóta volt.Most viszont a jobb alatt 2 is van, a régi alatt most lett egy nagyon vékony ami annyira nem is látszik, de engem ez nagyon bánt.Szerintetek ez ennyi idősen normális?

2019. szept. 12. 20:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Én nem látok magamon, de nekem világéletemben babaarcom volt, úgyhogy szerintem én nem vagyok jó példa.
2019. szept. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nincs.19/L
2019. szept. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Miss Endzsi ***** válasza:
Babakorom óta van szemredőm halványan.
2019. szept. 12. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mindenkinek van a szeme alatt egy baràzda.


Két féle baràzda(ránc) van, a veleszületett és a szerzett.

A veleszületett a szem alsó és felső baràzdàja. Van akinek jobban làtszik, ès van akinek kevésbé. Majd ez a baràzda, az idő múlàsàval elmèlyűl.


Szóval nyugi!!! Nincs okod aggodalomra. Neked ilyen a genetikád, kicsit jobban làtszik.

2019. szept. 13. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ajj de úgy bánt, hogy ilyen lett csak 1 ismerősömnek vannak ennyi idősen mélyebbek, de ő meg egy drogos szóval...:(
2019. szept. 13. 23:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!