Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sörélesztőből egyszerre 5 db...

Sörélesztőből egyszerre 5 db tablettát sok bevenni?

Figyelt kérdés
A napi adagolása az naponta 5 db kapszula. Ezt muszáj külön külön idő kihagyásokkal bevenni, vagy mondjuk nap végén egyszerre is bevehetem azt az 5 db kapszulát? (Dr. Premium - Bioperine-nel a sörélesztő neve)

2019. szept. 17. 21:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Az enyémre (más fajta) napi 3x4 tabletta van írva, én reggel 3-at, este 3-at szoktam bevenni.
2019. szept. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azért érdemes külön-külön bevenni, mert így fokozatosan, egész nap tudja használni a sörélesztőben lévő hatóanyagokat a szervezeted (többségében B-vitaminok a hatóanyagai pl. B2 riboflavin, B3 niacin, stb. de hatóanyaga pl. a szelén is). Ha egyszerre veszed be, akkor valamennyi hasznosul belőle, a feleslegtől pedig vagy megszabadul a szervezeted vagy mérgezést kapsz. Az étrend kiegészítőket lehetőleg előírás szerint kell adagolni, mert úgy hatásos :) Rosszul adagolva pedig akár gyomorbántalmakat, hasmenést-hányást, mérgezést is tapasztalhatunk.
2019. szept. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Erre sajna nincs adagolás írva. Csak annyi hogy napi 5 tabletta az nincs előírva, hogy azt hogyan és mikor kell bevenni
2019. szept. 28. 14:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!