Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ki tud valami tökéletes...

Ki tud valami tökéletes technikát arra, hogy a heges bőrből tökéletes baba popsi felszínűt csináljon? (kep)

Figyelt kérdés

1. [link] (turheto, kisse heges de nem gond)

2. [link] (kezd csunyulni a fenyforrastol fuggoen)


3. [link] (valamit javitani kene rajta, ez tenyleg frusztraloan rosszul mutat)


4. [link] ( 3. kep + babahátsó effekt, ha fele ilyen jó lenne, minden nap mennék ismerkedni)


Szociális élete az embernek elég döcögős, ha a bőrével gondjai vannak, mit lehet ilyenkor csinálni?


26f



2019. szept. 17. 21:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Bőrgyógyász tud majd segíteni halványítani a hegeket (valószínűleg hámlasztással). ( Persze lehet otthon is hámlasztani ahaval, az is segíthet, de bízd a szakemberre, a hámlasztás nem játék; ráadásul jobb eredményt erhetsz el a segítségével.)
2019. szept. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Kozmetikai hámlasztás,egy jó kozmetikus csodát tud művelni a bőröddel.
2019. szept. 18. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Ezek viszonylag(közepesen) mély hegek a pirosodás mellett, felülről jövő fenyben, 1-2m-ről is észrevehető


TCA/ glycolic savas hàmlasztàsra gondoltok?


10-20 alkalmas dologra hónapokon keresztül, vagy pár alkalom is elég

2019. szept. 18. 06:54
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia! Mindenképpen bízd bőrgyógyászra /kozmetikusra!

Vannak savak (bha, aha, szalicil stb) amíg a felső hámréteget remarják, így serkentve az új bőr képződését, illetve a hegek csökkenését.

Van megoldás, de nem az otthoni "sufni" módszer, kivéve ha szakember irányítása alatt történik.

2019. szept. 18. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Szemelyes tapasztalatbol beszelsz, vagy ismeros aki ezen ment keresztul? :)
2019. szept. 18. 12:05
 6/7 anonim ***** válasza:

4-es vagyok. Nő vagyok, már 31 éves. Az elmúlt években rengeteg pénzt költöttem (szinte csak ezekre) drogériás termékekre, arclemosók, radírok, nyomkodás stbstb. Kozmetikusom csinált aha savas hámlasztást, ez végülis látványos volt de sajnos nem voltam elégedett, ezért drasztikusabb eljárást kértem, ez pedig a szalicilsavas hámlasztás. Az aha /bha savas hámlasztást otthon még lehet csinálni, de a szalicilost és mindenképpen szakemberre bíznám. Az aha savast először kozmetikus csinálja majd, meglátod hogyan működik, tanácsot is kapsz, és otthon már tudod csinálni. Elképzelhető, hogy neked elég lesz az aha sav.

Küldök egy linket, itt sok okosság van, segít kicsit átlátni.


[link]

2019. szept. 19. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, azt akartam még írni, hogy ugye az évek alatt rengeteg pénzt költöttem drogériás termékre, haszontalan volt mind, és nagyon sajnálom, hogy annyi pénzt kidobtam, csak el szerettem volna mondani, hogy ha egyből kozmetikushoz mentem volna, akkor nagyon sok pénzt megtakaríthattam volna :(
2019. szept. 19. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!