Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Undorodom a göndör-bongyor...

Undorodom a göndör-bongyor hajtól?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben alakult ki bennem, sztem pár igen kirívó példa alapján, hogy egyszerűen hányingert kapok ha valakinek nagyon göndör, bongyor fürtös haja van. Rohadt undorító, zsíros, ragadós összeálló egy frizura es sztem pár ismerődöm példája ezt felerősítette bennem. Miért nem lehet normálisan ápolni, hiszen sokkal könnyebben koszolódik, zsírosodik??!

2019. szept. 28. 11:54
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
A göndör, bongyor frizura nem kell, hogy koszos, zsíros legyen. Azt is lehet ápolni. Ez a viselőjén múlik szerintem.
2019. szept. 28. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
61%

Hát nem tudom, szerintem ez pl se nem koszos, se nem zsíros:

[link]

Ha olyan ismerőseid vannak, akik igénytelenek, az nyilván gusztustalan, de akkor meg nem a göndör hajtól undorodsz, mert azok az emberek egyenes hajjal is igénytelennek.

2019. szept. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Sajnos amióta ezeker a példákat tapasztaltam ugy en bloc a bongyor hajtol vagyok ki :(
2019. szept. 28. 12:18
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
valószínüleg nem zsírt szoktál látni hanem max olajokat hogy ki tudják fésülni, elhiheted hogy egy göndör hajjal többet kell kínlódni mint egyenessel :D nekem fenékig érő hullámos hajam van de rendesen sírok ha ki kell fésülni bele se merek gondolni egy göndör haj mennyire fáj...lehet alapból az ismerősöd igénytelen.
2019. szept. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
84%
Zsíros? A göndör haj pont, hogy kvázi a legszárazabb hajtípus, hiszen eleve könnyű szerkezetű, hajlamosabb a törésre is, mint a vastagszálú szövegyenes.
2019. szept. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
86%

Göndör hajú nőként felháborítónak tartom ezt a kérdést :D

Derékig érő, göndör hajam van, és egyáltalán nem olyan, mint amilyennek leírtad. Sajnálom, ha így gondolod.

2019. szept. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
78%
Tulajdonképpen mit szeretnél megtudni azon kívül hogy provokálsz?
2019. okt. 2. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!