Milyen hajfesték?

Figyelt kérdés

Imádnám befestesteni a hajam egyikfelét színesre, de egyszerűen nem merek belevágni és nem tudom hogy a szüleim mit szólnának hozzá. 😅de ha nem is ilyen akkor vmi színes haj pl. Kék, lila

Viszont nem igazán szeretném kiszőkíteni és be volt festve a hajam feketére de már kikopott. (Sötétbarna)Ezért az lenne a kérdésem vajon melyik hajfesték szín tudná befesteni?építő kritikákat szeretnék nem rosszindulatot


2019. szept. 28. 21:34
 1/4 A kérdező kommentje:

[link]

[link]

[link]

Tehát én kezdetben ilyenekre gondoltam ezekhez is kell szőkítés?

2019. szept. 28. 21:40
 2/4 anonim ***** válasza:
hát hogy ha be volt festékkel festve feketére én szerntem az alján a hajadnak még kell lennie festéknek szoval lehet foltosra fogná meg én ugy tudom ezekhez azért szoktak minimálisan szőkíteni ha nem szűz a hajad
2019. szept. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezeket a színeket csak szőkített hajon fogod elérni. A sötét hajnak egy kék színező max kékes fényt ad ami napon látszik, máshol nem.
2019. okt. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
söt egy osztálytársamnak nem is kékre fogta be hanem zöldes árnyalatott adott a fényben.
2019. okt. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!