Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szépség és divat » Bőr- és hajápolás

A kérdés

23 éves srác vagyok, és elöl ritkulni kezdett a hajam, mit lehetne tenni? Vagy elkerülhetetlen a kopaszodás?

Kezd visszaszorulni a hajam területe a homlokom mögötti oldalsó részről. Visszalehet még ezt hozni valahogy? Akár valami tabletta vagy krém segítségével? Vagy próbáljak meg ezzel együtt élni? :)

Keress kérdéseket hasonló témákban: haj, hajhullás, férfi, fejbőr, fej, hajritkulás

okt. 9. 22:25  Privát üzenet  

A válaszok

"Vagy próbáljak meg ezzel együtt élni?"

Szerintem ez a legegyszerűbb, legfeljebb még a frizurával lehet próbálkozni. A többi megoldás rengeteg pénz és energia, igencsak kétséges hatékonysággal.

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont okt. 9. 22:50 Privát üzenet
Semmi gond, ezt a férfihormonok/öröklődés okozzák és tulajdonképpen szexinek találják a nők. Igazuk is van :-D Azt kell mondjam hogy az erős hajhullás megállítható de a lassú kopaszodás nem. Nekem a revalid kapszula vált be legjobban, ezzel megszűnt a viszketés és a hirtelen brutális hajhullásom. Ehhez pedig minden hajmosás után Bánfi hajszeszt hagytam magamon és leöblítettem. De a Bánfi sampon is jó vagy együtt a kettő. Vegyél bolti sütőélesztőt és abból is csipegess, mert jót tesz a hajnak és körmöknek de komolyan! Nekem annyi hogy 18 évesen kezdődött és már rég teljesen kopasznak kellene lennem és 44 évesen is van annyi hajam hogy pont elég rendben tartani.

A válaszíró 56%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont okt. 9. 23:14 Privát üzenet
fodrász vagyok..sajnos nincs tabletta,csodakrém..ha nem egészségügyi panaszok,gyulladás miatt hullik a haj,akkor az genetikus,androgén hajhullás,kopás..meg ekll nézni a felmenöknél mi volt a helyzet,a családban..hajerösitö vitaminok vannak,mint calcium kovaföld vagy revalid,de attol több nem nö ki,föleg nem a kihullot hajhagymákbo,csak a meglévöket esetenként erösitheti..de évek alatt megfigyeltem ,hogy vendégeim akik szedik,annyit lr,mint halottnak a csok..vannak hajhullásra hajtonikok,szeszek..azt minden hajmosás utan be kell dörzsölni,erösiti a hajhagymákat,kicsit ellenállobb lesz a hajhagyma,talán egy kicsit késleltetni lehet a hajhullást,,es van a hajbeültetés,de az több százezer vagy millios tétel..ezek a lehetöségek..vagy egész rövidre gépelni,katonásra,akinek jol áll,az uygis ferfias,sokaknak tetszik:)

A válaszíró 64%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont okt. 10. 07:22 Privát üzenet
Együtt kell élni vele, nincs mese. Legjobb megoldás, ha fogod a borotvát, és biliárdgolyóra az egészet. Ne aggódj, kopasznak lenni jó, rengeteg előnye van, majd meglátod. Én már ezen mind túl vagyok.

A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont okt. 10. 10:02 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
24 éves vagyok és elkezdett hullani a hajam, elől már rendesen látszódik. Találtam most egy Hairforce nevű kapszulát, próbálta már valaki? Működik, vagy valami más tipp? Köszi P
Huszas éveim eleje óta kezdődött a kopaszodás, a homloknál elől nagyon látványos és a fejtetőn is. Rendkívül nagy intenzitással hullik is a hajam. Lehet tenni valamit?
Keresztanyum megkért, hogy vágjam le neki a haját, de elől már elkezdett kopaszodni. Milyen fazont javasoltok?
Hullik a hajam elől már látszik is és hátrébb is vannak kisebb foltok, lehet a vitaminhiány miatt is?
Tini csajok, gondot jelent ha egy fiú kopaszodik elől két oldalt kicsit?
A hajhullásom akkor is lehet androgenetikus alopécia, ha nemcsak elöl-fejtetőn, hanem mindenhol hullik a hajam?

Kérdések a Szépség és divat rovatbólKérdések a Bőr- és hajápolás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!