Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tudom rendesen leborotv...

Hogyan tudom rendesen leborotválni a hónomalját?

Figyelt kérdés
Próbáltam már ólcsó és drága borotvákkal is leborotválni de mindig csúnya fekete marad utánna a bőröm...és másnap már érzem hogy jön ki újra...ez mitől lehet? Pedig rendesen leborotválom de mindig csúnya lesz... gyantát nem szeretnék használni. Valami tipp?. Szőrtelenítő krémet is használtam már de attól is ugyan olyan.
2019. okt. 11. 13:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Én epilátort használok, kb 1 perc alatt kész mind a két hónomalja, teljesen sima és majdnem 5 napig tart.
2019. okt. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Erős a szőrzeted, azért làtszik borotvàlkozàs utàn is a szőr a bőrben.

Szőrtelenítő krém is csak leoldja a szàrát. Ugyan úgy fog làtszódni, mint a borotvànàl.


Gyantàt és az epilàtort ajànlom. Mivel gyökerestől tépi ki a szőrt, ezért marad fekete pöttyös a hónaljad!

2019. okt. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!