Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen a hotvip models? Gáz...

Milyen a hotvip models? Gáz lenne, ha kipróbálná

Figyelt kérdés
Érdekelne például, hogy átlagosan mik az elvárások, illetve mi lehet a legmerészebb/legdurvább amire számíthatok? Tényleg fizet? És tényleg jól? Mikor szokott fizetni? Illetve még egy kérdés...ha eljutok oda hogy kipróbálom, senkinek nem szeretném elmondani, viszont nem tudom mit mondhatnék, honnan van pénzem? Valami ötlet?
2019. okt. 18. 19:33
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
*kipróbálnám?
2019. okt. 18. 19:34
 2/15 A kérdező kommentje:
Ja, és a kategóriát hagyjátok figyelmen kívül, nem is kérdezett rá, milyen kategóriát szeretnék :D
2019. okt. 18. 19:36
 3/15 anonim ***** válasza:
43%

Webkamerába kell férfiaknak pénzért maszturbálni. Online élő adás, bárki felveheti és felteheti bármilyen videómegosztóra. Napiszaron napi 1-3 lányt buktatnak le azzal, hogy Svájcban, Hollandiában prosti, vagy ilyen kamerás oldalakon mutogatja a pics-----áját.

Maga a szervező nagyon finoman utalgat arra, hogy itt csak egy webkamerára van szükséged hogy százezreket keress, nem fogják leírni neked hogy mit kell csinálni, mintha csak csetelgetni kellene és a szép barna szemedben gyönyörködnek majd, és dobják a húszezrest. Sajnos nem, mert csak akkor fizetnek ha valamit csinálsz, ami az önkielégítés és magamutogatás tárházából indul, és odáig tart, amit te még be mersz vállalni. Ha csak vetkőzni, akkor vetkőzni. Ha tejszínhabot fújni a végbélbe majd kilőni, akkor azt.

2019. okt. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nem tudom neked mi a gáz és mi nem,de szerintem nem egy olyan munka mivel dicsekedni kellene.
2019. okt. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
69%

Kedves válaszolók, nem tudom, végigolvastátok-e, amit a kérdező kiírt, de nekem úgy tűnik, ő már nagy vonalakban tisztában van a munka jellegével és azzal is, hogy erről nem kell dicsekedni és ennek tudatában kipróbálná a munkát.


A munka amúgy tényleg fizet és tényleg jól, de nem mindenkinek. Erre sem alkalmas mindenki, csak mert nőnek született. Ki kell próbálni.

Viszont nem a hotvip models-szel, vagy bármelyik másik ügynökséggel, mert ők csak lehúzzák a pénzedet, anélkül, hogy bármi érdemi segítséget nyújtanának.

Webcam oldalakra nélkülük is regisztrálhatsz, a fotóidat is fel tudod tölteni egyedül. Gondolom, olyan alap dolgokkal is tisztában vagy, hogy mosolyogni kell és jól kivilágítani a szobádat.

Technikai kérdések esetében pedig minden webcam oldalnak van ügyfélszolgálata, ők ingyen segítenek, nem kell egész pályafutásod során a bevételed 20-30% át valami homályos külföldi cégnek lejattolnod.

Megnézted már, kivel is kerülsz kapcsolatba, ha ehhez az "ügynökséghez" jelentkezel?

[link]


Hogy mi a legdurvább amire számíthatsz? Nos, olyan fantáziákkal fogsz találkozni, amire legvadabb álmaidban se gondolnál. És nem biztos, hogy a durva akciók a legkeményebbek amit kérnek. Akarhatnak pl olyan témákban chatelni veled, vagy épp a néződ fog neked olyan dolgokat mutatni, amitől kifordul a gyomrod.

A jó hír, hogy elutasíthatsz nézőket, de minél konzervatívabb vagy, annál kevesebbet fogsz keresni. Kivéve persze, ha rádcuppan valami pénzes lúzer, akinek nagyon bejössz. Az ilyenek órákat is elbeszélgethetnek veled bármilyen kellemes témáról. Ők viszont általában találkozni akarnak veled, és amint rájönnek, hogy eszedben sincs, köddé válnak.


Hogy mit mondj, honnan van pénzed? Bármit. Fordítás, online nyelvórák (a munkához úgyis magas szintű idegen nyelvtudás kell, anélkül felejtős), termékek eladása ebay-en, korrepetálás.

2019. okt. 19. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
16%

Kedves kérdező!

Egyesek itt erős túlzásokban vannak, azt illetően, hogy mit kell csinálni ahhoz, hogy sokat keress, bár megnézve a manapság divatos, mindent ingyen mutató külföldi oldalakat nem csodálkozom rajta, hogy ez a véleményük, mert azokon aztán van minden és mindenki😊

Tapasztalt modellként mondom neked, hogy nem kell ezt túlaggódni. Vicc ez az egész munka. Ha érdekel a téma próbáld ki nyugodtan és akkor lesz saját tapasztalatod, mert az tény, hogy ez nem jön be mindenkinek. De ha nem tetszik abbahagyod és ennyi.

Hogy mire számíthatsz? Addig mész el ameddig szeretnél. Senki nem kényszerít semmire. Csak a meztelenség, ami a szerződés szerint elvárás, a többit meg majd eldöntöd, hogy mi fér bele neked. Sőt, szigorú szabályzat is van, hogy egyáltalán meddig mehetsz el. Nem is csinálhatsz meg bármit. Higgy nekem, hülyeség, hogy csak akkor kereshetsz sok pénzt, ha minden undorító gusztustalan dolgot bevállalsz gátlástalanul. Ez nem így van. Ezt tapasztalatból mondom neked.

Igen az oldal tényleg fizet (kéthetente), már évek óta kapom tőlük a fizetéseimet és soha nem volt a legkisebb csúszás sem. Amikor rendszeresen foglalkozom a dologgal, napi 4-5 órát, akkor soha nem kaptam még 300 ezer alatti fizut. (És nem kell hozzá angol nyelvtudás)

Hogy mit mondj, honnan van pénzed? Ha legálisan, leadózva csinálod a munkát, mint én is, akkor ezt a könyvelőd könnyedén kitalálja neked. (Ha érdekel tudok ajánlani jó könyvelőt.) Egyébként pedig sok netes pénzkereseti lehetőség van már manapság amire hivatkozhatsz. Mások már írtak pár példát.

Végül pedig, más stúdióknál tényleg így volt, de a vipmodelsnél semmilyen pénzt nem „húznak le” rólam. A fizetéseim nem folynak keresztük az ügynökségen. Nem vonnak le tőlem semmit. Minden segítséget ingyen kapok tőlük. Mégpedig meglepően sokat. Akkor pedig miért ne élnék vele?

2019. okt. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

"(És nem kell hozzá angol nyelvtudás)"


Ja, esetleg a sexchat.hu-n. De azt ne akard elhitetni, hogy az ottani csóróktól, 100Ft/perc jutalékból kaparsz össze 300 ezret.

2019. okt. 25. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
24%
Mindenki azt hisz amit akar. Attól a keresetem még nem lesz kevesebb. Én tényekről beszélek. Évek óta ebből élek. És elég jól 😊 Az eredeti kérdésben meg ez volt, hogy van-e valakinek tapasztalata, hogy fizet-e a cég és hogy jól fizet-e. A válassz pedig igen és igen. Ennyi. Ez a személyes tapasztalatom.
2019. okt. 25. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Értelmezd, amit írok. Nem abban a nyamvadt 300 rugódban kételkedem, pontosan tudom, hogy ennél jóval többet is lehet keresni.

Csak nem angol nyelvtudás nélkül magyar oldalon.

Az az oldal csaknem halott, már német partneroldal előadóival van tele, hogy ne kongjon az ürességtől. Biztos azért tűntek el onnan a modellek,mert már úgy meggazdagodtak, hogy dolgozniuk se kell többé...

2019. okt. 25. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Még a 4-es váladzadótól annyit szeretnék kérdezni, hogy a személyazonosságom titokban tarthatom? Mármint úgy mindenki előtt, tehát a "főnökeim" előtt is. Elképesztően hülye kérdésnek érzem ezt, de muszáj feltennem 😅
2019. okt. 28. 10:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!