Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok van köztetek aki...

Lányok van köztetek aki kipróbálná a géppel lenyírt hajat?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 6. 10:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos én voltam akkora marha. :( a sok szőkítés tönkrevágta a hajam. Egyik nap a barátom áthozta a hajnyíróját és nekiestem. A 70 cm-es hajamból lett 2mm. Nagyon megbántam. :( Nagyon gondold meg.
2018. ápr. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ez mikor volt, most mekkora a hajad? :) A vágást ne sajnáld: egyrészt ha tönkrement, akkor ez volt a legjobb megoldás, másrészt a 2 millis "frizura" is tud nagyon jól kinézni, persze nem mindenkinek áll jól, az tény.
2018. ápr. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nekem oldalt meg hátul volt felnyírva. Nagyon puha volt. :D
2018. ápr. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Jó is lehet azt simogatni, frissen nyírva ;)
2018. ápr. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Most 3-4 cm a hajam. Nem festem. Ugyanúgy balzsamozom és masszírozom a fejbőröm. Ez 3 hónapja volt.
2018. ápr. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Egyszer kipróbáltam 20 évesen, kb. 1 cm maradt. Azt leszámítva, hogy anyám sírógörcsöt kapott, nekem bejött. Olyan jó volt, hogy hajmosás után nem kellett se szárítani, se fésülni. Nyáron imádtam.

Mostanában se hagyom 10 centinél hosszabbra nőni.

28N

2018. ápr. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én most bármit kipróbálnék
2018. ápr. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Hogyhogy, mi van most? A bármibe a pengével tarkopaszra borotvált fej is belefér? :)
2018. ápr. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Történt valakinél kopasztás? A női kopasz frizu is nagyon sexy!
2018. ápr. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Nekem nullással nyírt hajam van. Most egy hetes.

Nagyon jó, nyaralás alatt főként. Olyan higiénikus, a naponta többszöri fürdés közben a fejet, hajat sem kell izzadtan, szennyeződötten hagyni. Törölközés és kész. Nagy szabadság. Pihennek a hajhagymák, egészséges színe lesz a fejbőrnek.


Eddig is rövid hajat viseltem, hol géppel (feltéttel), hol ollóval nyírtat, hol vegyítettet. De a nullás így is sokban eltér az előzőektől. Kevés hajszárítózás sem kell, nem szárad meg rosszul, nem fekszem el.


Pl. a sminkelt arcot, szemet, ajkat nem is tudom elképzelni, mert minden kézmosáskor arcot is mosok. Nem bírom a filmréteget magamon.

2018. aug. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!