Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajfesték eltávolító után...

Hajfesték eltávolító után egyből lehet hajat festeni?

Figyelt kérdés

És ha nem festem be visszasötétedik?

Nirvel hajradírral egyszer leszedtem a feketét világos barnára majd átfestettem egy szőke árnyalattal és vissza sötétedett.

Később probaltam sötét barnából B4colorral rozsda vörös lett amire egy fahéjas árnyalat ment.Másnapra vissza sötétedett.

Na most sok évvel később itt vagyok egy derékig érő sötét barnás hajjal ami feketéből/sötét lilából kopott és nemtudom megéri -e? Mit rontok el? Subrinával gondoltam neki menni de nem olcsó és 2 doboz kell a hajamra de ha visszasötétedig csak kidobott pénz az ablakon.

Mit tanácsoltok?Tapasztalatok érdekelnének.Köszönöm.



2019. okt. 20. 22:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Én 1x próbáltam a colorb4-t festett fekete hajamon és 2 órán belül visszasötétedett. 3500 ft-ot lehúztam a wc-n. Ezután szőkítőpor+6%-os oxi+sampon keverékkel világosítgattam a hajam szép lassan. Ha nem értesz hozzá vagy sérült, vékony szálú hajad van akkor inkább ne kísérletezz.
2019. okt. 21. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hajfesték eltávolító után rögtön festeni kell. De ez benne kéne hogy legyen a használati utasításban is.
2019. okt. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!