Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit kezdjek a hajammal? Képpel

Mit kezdjek a hajammal? Képpel

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Ez a haj egy nagy nulla vékony,kevés, eltört, zsíros 12 óra múlva. Mindent kipróbáltam. Vitaminok, kezelések, és semmit nem javult.

Milyen hajat lehetne ebből vágatni? Én ilyesmire gondoltam


[link]



[link]


2019. okt. 23. 11:41
 1/2 anonim ***** válasza:
32%

Hát elsősorban egy életmódváltás kéne. A vitaminok, meg a kezelések önmagában nem sokat segítenek, ha nem étkezel egészségesen. És minimum 2 l vizet igyál naponta. Minden szart mellőzz, csak sovány húsok, gyümölcs, zöldség. Így se lesz belőle derékigérő, mert genetikailag ilyen a hajad valószínűleg, de javulni fog. Az alvás, stressz is számít. Esetleg hormonális dolgok is.


Meg lehet próbálkozni rövidebbel, bár nem mindenkinek áll jól. A másodikat, amit linkeltél azt úgy ahogy van felejtsd el, igénytelen öregnénis az a hajforma, senkin nem néz ki jól. Az első jó lehet, bár én hosszabbat választanék.

2019. okt. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem tetszenek a frizurák, de szerintem ezekhez nagyon kevés a hajad.
2019. okt. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!