Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak, hogy ne legyen...

Mit csináljak, hogy ne legyen pattanásos a bőröm? És ha nem túl dús és jó a hajam mit tegyek?

Figyelt kérdés
16F

2019. okt. 19. 00:12
 1/3 anonim ***** válasza:
38%
Nekem is csupa pattanás volt kamaszkoromban, a ritka széklet okozta, visszamaradtak a méreganyagok. Vettem a fűszerpultról zacskós egész mustármagot, és minden reggel evés után egy teáskanálnyit egészben lenyeltem belőle vízzel. Nem szabad szétrágni. Rendbe jött a széklet, elmúlt az összes pattanás.
2019. okt. 19. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Manna szappant próbáld kj
2019. okt. 19. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Én nagyon pattanásos voltam úgy 3 éve (bár már 2 éve mondhatom, hogy egészen kitisztul arcom van) .

A bőrgyógyász egy rakat gélt felírt nekem, de egyiksem vált be, aztán felírt egy kapszulás gyógyszert na az bejött. Viszont nem csak ez játszott közre, hanem az is, hogy életmódot váltottam és eljártam kozmetikushoz (brutálidan fájdalmas volt mikor nyomogatta ki a pattanásaimat, de megérte és fontos, hogy te ne nyomogasd magadnak!)

Életmód terén annyi, hogy elkezdtem sportolni, kondizni és már csak vizet iszok.

Az utóbbi 2 tényező biztos módszer szerintem.

Mára már babapopsi arcom van.

17f

2019. okt. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!