Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » EBay-en találtam Estee Lauder...

EBay-en találtam Estee Lauder termékeket olcsón, megéri onnan rendelni?

Figyelt kérdés

Eredetiek? Vagy ha fele annyiba kerül mint itthon, akkor hagyjam?


Nagyon sok marka megtalálható, nem minden ilyen olcsón de szinte minden fenn van.


2019. nov. 3. 22:34
 1/7 anonim válasza:
100%
Ha túl szép, hogy igaz legyen, akkor nem az.
2019. nov. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nyilván nem eredetiek,én biztosan nem rendelnék onnan ilyen termékeket.
2019. nov. 3. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
#allergia
2019. nov. 4. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ja es United Kingdom van megadva, nem keleti ország.
2019. nov. 4. 08:20
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Lényegtelen, hogy az Egyesült Királyságból szállítják. Ezeket már ők is előre berendelik Kínából, hogy az esetleges vásárlók megússzák a vámot, és ezzel még több profit üsse a markukat.

Biztos lehetsz benne, hogy nem eredeti.

Igen, anno, 3-4 éve a Kylie Jenner lip kit volt nagyon menő, azt is tonnaszámra hamisították.

Ezeket borzasztó körülmények között állítják elő akár olyan “luxus” anyagokból, mint a toxikus ragasztó vagy a patkányméreg.

Vizsgáltattak már be nem egy ilyen “occsó” terméket, és csupa ilyen nyakánkságból tevődött össze. Mert az a gáz, hogy azt az “Ingredinets” táblázatot is koppintják az egész csomagolással együtt.

2019. nov. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem merném onnan rendelni. Főleg ha gyanúsan olcsó. Akkor inkább notinorol rendelném. (vagy elmennék parfümériába/sminkes boltba, ha időm engedi.)

Az Este Lauder pont az a márka, aminél nagyon fontos hogy tényleg azt kapd amit, mert csípős áruk van, ezért én nem kísérleteznék.

2019. nov. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ha csak 1-1 terméket látsz az lehet eredeti is, sokan nem tudnak repi ajándékként vagy céges juttatásként kapva mit kezdeni ezekkel, és meghirdetik.
2023. aug. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!