Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Arclemosó ami tonikos?

Arclemosó ami tonikos?

Figyelt kérdés
Garnier micellásvizet használtam(rózsaszín) amivel akkor baj nem volt viszont még mindig zsirosnak éreztem utána bőröm. A kozmetikus adott tonikot viszont nem tudom milyet es draga is volt. Nagyon nagyon jó volt szépen leszedett mindent. Valami hasonlót szeretnék drogériában vásárolni. Ami kicsit tonikos es minden szennyeződést leszed az arcról nem csak a smineket. Tudtok valamit ajánlani? Köszönöm a válaszokat. :)

2019. nov. 6. 11:11
 1/2 anonim ***** válasza:
67%

A garnier micellàs víz nem arclemosó!

Az a sminkeltávolításra való.

Rendes artisztító terméket vegyél.

Pl: arctej,arclemosó szappan, arctisztító gél.

A tonik pedig nem tud tisztítani. Nem ez a funkciója! Nincs bene szennyoldó anyag.

Az a funkciója, hogy ha atctejjel mosol arcot, akkor utàna tonikkal vissza állísd a bőröd ph értékét. Ugyan is at arctej lúgos.

Az arctisztító gélek, zselék stb azok már ph semlegesek. Nincs szükség hogy tonikozz.

2019. nov. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha vízzel és valamilyen habzó arclemosóval mosol arcot, akkor nem lessz ragadós érzés.

Nagyon sok arctisztító kapható a drogériàkban.

Pl: dm saját màrkàs, garniernek is van, Mixának is van.

2019. nov. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!