Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Segítség! Ez még menthető?

Fanni0.0 kérdése:

Segítség! Ez még menthető?

Figyelt kérdés

Kb másfél éve rontottam el a szemöldököm, utána ricinus olajjal visszanövesztettem. A baj csak az, hogy nem álltam le az olajjal, minden este kentem. Nyáron megint nagyon elrontottam és azóta növesztettem, nem nyúltam hozzá A KOZMEZIKUSOM tanácsára. Tegnap előtt már annyira boldog voltam, hogy eljutottam idáig, ezt a 2 hónapot nagyon nehéz volt így bírni. Azt a tanácsot is kaptam hogy 4 hétig ne kenjem az olajjal aztán megint kenjem. Na most. A ballal volt egy kisebb gond és a kozmetikusom mondta, hogy menjek el hozzá és megnézi hogy hogy áll. Elmentem. Kiemelem hogy nagyon boldog voltam. Na most egyáltalán semmit nem mondott arról amiért mentem, kérdezte hogy beleszedjen e egy kicsit. Gondoltam igen mert én nemakarok hozzá nyúlni többé tekintve hogy hányszor elrontottam és gondoltam csak a felesleges szálakat szedi ki... ki volt húzva ezért akkor azt hittem jó. Hazajöttem és megláttam. Na most kb alulról a felét kiszedte. És én 2 napja zokogok emiatt. Most nagyon rosszul néz ki, mégcsak nem is hasonlítanak. Újra kezdtem kenni a ricinus olajjal és a kérdésem az lenne hogy a kiszedett rész így vissza tud nőni ugye? Onnan sosem szedtem ki ahonnan a kozmetikus kiszedte előlről. És iszonyúan rosszul érzem magam így.

Olvastam hogy a kókuszolaj erős hatású, azt is megpróbáljam az segítene?



2019. nov. 9. 13:10
 1/1 anonim ***** válasza:
Csak ott nem nő vissza, ahonnan rendszeresen szedve van.
2019. nov. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!