Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Arckrém miért romlott meg...

Arckrém miért romlott meg nagyon hamar, lehet mert koszos kézzel lett belenyúlva?

Figyelt kérdés

[link]


Ilyen, szóval nem olcsó, de kehet pont azért nincs tartósítva annyira. Sajnos extra száraz bőröm van és alergiás vagyok mindenre. Nagyon fiatalon már komoly ráncaim vannak...


Ezeket magamnak veszem, saját pénzen, kuponnal. De anyám folyton belenyúlkál, de nem is az a baj, hanem koszos kézzel... Egy másikból macskaszőrt halásztam ki. De nem mos kezet, gondolom ez előtt se tette... Mert szerimte az ő pénzén veszem, meg az ő házában van. Pedig ezekre mind magam gyűjtöttem össze a pénzt és az olcsó 1000nforintos ugyanúgy nem engedi, meg belenyúlkál. Meg ettől nem k...rvultam el. Bár neki ez is az, nemhogy 23 évesen még egy fiú kezét sem fogtam meg, mert nem lehet, meg "kiverték volna belőlem". De ettől leszek ribi, meg mert nem véres nadrágban mászkálok.

Sminkeket sem lehet, de még egy szákvizért is beszól. De a betétet se vette meg anno, mert félévig elég egy 10 csomag.


Adtam neki, az nem jó, meg még ha tiszta kézzel nyúlna bele. Meg nem ugyanaz kell neki 65 évesen... Értitek tiltja, nem engedi, körömlakkot kidobálja, de után ahasználja kedvére, mert biztos az ő pénzéből vettem... Meg mert vakolok az egy szempilaspirált jelent nálam...


2 hónapja bontottam, alig használtam belőle és így tegnap bontom fel és megcsapott a szaga és büdös, pedig nem a radiátor felett tároltam, hanem hűvös helyen...


2019. nov. 9. 14:54
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

Még egy lehetőségel megoróbálkozom, de... Folyamatosan évek óta beteg is vagyok, állandóan, így nehéz bármit is. Egész este ezen gondolkoztam



Ráadásul apám 110 kg, én meg 50,se... Simán megver. Meg mikor 3 hete berúgott és elkezdet belémkötni, meg őrjöngött, meg meg akart ölni, akkor anyám az én hajamat húzkodta még, hogy ne sírjak. Mert hiába leszek 2 hét múlva 23, ha egy állat és semmi esélyem.. Simán képes lenne megölni. Meg mi az, hogy sikítani merészeltem, mikor elvörösödve ütött ahol látott. Mi az...

Anyám, meg az öcsém pontosan tud róla, hogy mit művel. Amikor két éve napi szinten vert, úgy hogy véres lett az egész szoba, merr szétpüfölte a számat... Vagy tiszta vér lettem, mert eltörle az orrom, mi az, hogy sírni merészeltem. Meg amikor begyógyszereztek hónapokig ugyanúgy az öcsém is tudott róla. Meg hogy kutassanak utánam, a telefonomban, fiókoaimba az szokott.


Teljes mértkében tulajdonnak, egy senkinek kezelnek... Semmibevesznek, ahogy idősebb leszek ez egyre rosszabb, mert durvulnak az eszközök, megaláztatások is, mert máshpgy nem ohete uralkodni a "p...szkon".


Maga a szörnyetegek, mind a 3. Persze másnak előadják magukat, meg egyszer visszaszólsz már fut a szomszédhoz, mit mondott rólam, meg leadja a kollégáinak. Menjek titokban? Lejelentik neki, előbb, mimt hazaértem a busszal.


Azt hiszik mindent megtehetnek, meg kár, hogy nem lehet odaadni a testedet nekik, aztná csináljanak vele, amit akarnak. De fura, hogy előtte kitűnő legyek, meg most meg legyen diplomám egy általuk erőltetett (szakváltást stb. nem lehetett, csak alázás), de gondolkodni ne tudjon, meg kiállni magáért, meg egy tyúk eszével legyen egyenlő az intelligenciája... Ez a kettő üi egymást... Meg persze azt is megkapom, hogy 16 éves korom óta, hogy ő tart el és mindenhez joga van, meg álljak ki az utszélére, de akkor mi a sz.rnak erőltetik ezt a diplomát...


Utolsó aljadék szörnyetegek, de most is begyógyszerezne, meg leszedálna, de felvilágosítottam, megpróbálkoztak vele 20 éves koromban... Akkor kitalálta, hogy gyámság alá vetett, le is ment az orvoshoz hazudozni rólam, de az elzavarta.


Nem tudom, mi lesz. 40 évesen is megver, ha nem emgedelmeskedem, meg "kiveri belőlem". Bár tényleg az lenne a legjob, ha úgy megverne, hogy menne a börtönbe, ott nem fogadják el, hogy "szégyent hozott a járásával ránk a faluban, meg megbukott az egyetemen amit ők kényszerítenek 4 éve"

A hazudozás az megy, meg anyám és az öcsém aszisztál neki, meg igazolják a sztoriját...


Kb. ez a sztorim, ebben a kategóriában szerencsére nem olvasgatnak anyámék, miután 6 éve lebuktam... Kicsit elkanyarodtunk az arckrémtől, bocsi :)

2019. nov. 10. 07:55
 12/23 anonim ***** válasza:
Miért nem szöksz neg?
2019. nov. 10. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

Nem tudok hova... Ha meg megtudják, hazarángatnak. Nincs pénzem annyi...


Meg mindenkinek összekamuznának mindent. Régen én marha meg bevettem, mert ~vekig sakkban tartottak, meg kicsináltak azzal a kérdéssel, amit kiírtam, hogy 16 éves vagyok, terrorizálnak és gyógyszereznek a szüleim... Már nem tudtam mást, mint neten segítséget kérni.l, meg ennyiből senki nem tudta, hogy ők. Tesóm meg belemászott a telefonomba, utána ezt mutogatták... Meg még nagyobb megtorlások jöttek. Akkor utána titokban az italomba, meg az étepembe keverték, ha már erőszakkal nem ment... Erre nem mentség, hogy "régimódiak, meg nekik is szigorúak voltak a szüleik".

Aztán nem tudtam, mitől ájuldozom, hányok, nem bírtam ébrenmaradni, volt hogy 5 kávét megittam szünetben, mert bealudtam vopna. Bealudtam a buszon is. Ki volt adva az öcsémnek ezért, hogy üljön mellém... Az iskolaorvosnak elmondhattam, mikor egyszer rosszul lettem a gyógyszer miatt, de ha lecseszte volna őket, én mégnagyobbat kaptam vopna. Meg megfélemlítettek, hogy "elmondjuk mimdenkinek hogy bolond vagy, elbúcsúzhatsz az iskoládtól te szemét". Utána persze engem bántottak, hogy én vagyok rosszul, meg nem akarok iskolába menni, mondjuk ha titokban nem mérgeztek vopna, hogy "jobban tanuljak". Egy ilyen 2013 november elején elkapott vírus után kezdték el, hogy még a láz miatt a suliból is hazazavartak, hogy "neked csak agybajod van, nem akarsz iskolába menni, majd én tudom, mit kell szedned, nem az Algopyrintől fogsz megygyógyulni" (ezt most is elkezdte mikor 2017 elején rengetegszer voltam rosszul, kiderült a vesém miatt. Utána mégis belementem, hogy rám erőltessék ezt az egyetemet. Kényszerből, üvöltözés meg kicsinálás hatására írtam be és egyáltalán nem akartam odamenni... Konkrétan pszichopaták, de ellenük nem pehet szólni, meg megvernek, vagy mégrosszabb agyon is vernek. Rákérdeztem utólag, az volt a válaszuk arra a kicsinálásra, hogy "nem tanultál p**szok, meg az első két jegyed egyes volt matek fakton, b...tál tanulni, megbolondultál te szemét, bárcsak előbb megtettük volna..." Én marha meg rettegtem és féltwm segítséget kérni 16 évesen és akkor is csak nekik lett vopna igazuk. Hagytam a végére, hogy elkábítsanak, ledrogosozzanak (soha nem volt ilyenhez közöm), nem érdekelt...

Nincs kiút tőlük, egymást védik és letagadnak mindent. Utolsó szemetek. Az a válasz, hogy nekik is szigorúak voltak a szüleik, meg a TSZ időkben megtanultam volna... Nekik valami kitűnő gépezet kellett volna, aki csak tanul, gondolatai nincsenekm... Soha nem ebtegszik le, mert ez kiskorom óta a legnagyobb bűn.


Egyszerűen jobb kitörölni és nem gondolni rá, mert különben nem lehet elviselni.


Nem tudok, hova menni. Max. ha nyernék a lottón, vennék egy repülőjegyet és vissza sem néznék. De nincs erőm hozzá, engem már annyira kikészítettek és januárban meg is szűnik a jogviszonyom... De addig még bántanak a suli miatt folyamatosan...

2019. nov. 10. 12:20
 14/23 A kérdező kommentje:

Meg igazából van fedél a fejem felett, ez a fő ok, a másik meg az állataim

De januártól nem tudom, mi lesz... A falusiakat meg lesz.rom magasról, meg itt ez a módi, ha a "fehérnép" nem engedelmeskedik, kiverjük belőle... Nem érdekel továbbá, de azt elvárják, ha valami programm van búcsú stb., akkor ott mosolyogjak mellettük... Hányinger.


Jó dolog az önállóság, de pénzbe kerül. Elmehetesz világgá,de egy hét után jöhetnék haza... És valóban 16 éves korom óta gyűjthettem volna annyit, hogy legalábbis elmehessek, de nem sikerült, ami volt is elköltöttem, amire kellett... Rengeteg pénz elmegy, utólg már nem érte meg az 5.000 forintos arckrém, ha azt is félrakhattam volna. Meg ihattam volna vizet, ahelyett a sok energiaital helyet, meg jó lett volna az olcsóbb kabát... Meg a városon várakozásaal is rengeteg pénz elment napi szinten... Meg ügyem van a rendőrséggel is, valaki feljelentett, hogy szerinte azért sétálgatok a városban, mert betörő vagyok, nem pedig mert a biszt várom, mert alig van falura... Ezektől sok jóra nem számítok...


Nem kevés rosszabb dolog van, mimt ezek a pszichiátriai szerek, anyám szedje, ha akarja. De ez olyan mintha bedrogoznád a gyereket, sőt egy kategória...


Ezek bármeddig elmennek az iskola miatt, nincs határ, ha kiderüpne, hogy elbocsátanak, megölnelének és ez nem vicc...

2019. nov. 10. 12:38
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Írj a Nane-nak, vagy hívd fel őket, ez nagyon súlyos bántalmazás amit leirsz, ennek büntetőjogi következményei vannak. Ne hallgass a gyökerekre akik áldozathibáztatnak meg életképtelennek neveznek, nem mervado amit írnak. Kérj segítséget nőjogi szervezetektől, ne a rendőrségtől, azok szart se érnek. Tegyél valamit mielőtt statisztika lesz belőled, ebben az országban a nőverés és a nők megölése nemzeti sport.
2019. nov. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

Fel hívom őket, ha egyedül leszek!


Ez egy mocskos szemét, meg a semmiért, érted... Meg jön neked őrjöng, aztán még neki álljon feljebb, meg hogy "megöl", meg "kicsinál". Megkéred, hogy ne csoszogjon. annyira, akkor neked jon és megver, bár azt ki se s z óltam. Csak hogy hajnali 5-kor nem lenne-e csöndesebb, mert még mimdenki aludna...


Beteg állatok. Nárcisutikus szélemét, nulla megbánás, emberszámba sem vesz engem.

2019. nov. 12. 05:45
 17/23 A kérdező kommentje:

Próbáltam ma egész déltől kettőig, semmi. Utána meg már 18-22 óra között lesznek, akkor meg nem tudok telefonálni, elmenni meg nemt tudok otthonról... Mimdig egy automata vette fel, hogy éppen hívást fogad, öt percenként újra próbáltam, nem volt ott senki... Nem tudok elmenni otthonról, az itteni barátnőm meg elköltözött, nem hinnék el, hogy vele mászkálok. Meg falun lehetetlen. Nem engednek sehova...


De nem tudom, nem tudom, miben segíthetnének... Egyre inkább az öngyilkosság maradt, bárcsak meghaltam volna már... A lelkisegély szolgálaltot hívtam egy hete kb., de brutál milyen idióták vannak ott, nem segített semmit, nem hitte el és ilyen közhelyeket mondott, meg komolyan. Teljesen még majdnem őket védte, hogy "megváltoztatni nem tudja őket, így kell elfogadni, ne gondoljak ezekre..." meg abszolút, se tanács, se empátai, se semmi...


Meg elképzelni nem tudom, hogyan segíthetnek. Rendőrség nuku, pszichiáter jópénzért begyógyszerez... Ezek hülyék, szóval "segítséget" nem tudok honnan.

2019. nov. 12. 16:28
 18/23 A kérdező kommentje:
Megnéutem, szerdán vannak délután is... De most sem veszik fel, most meg már mindegy, fél órám volt...
2019. nov. 12. 20:41
 19/23 A kérdező kommentje:

Azóta többször próbáltam hívni őket, de semmi... Mimdog azt mondja, hogy mással beszélyén meg kevésszer vagyok egyedül...


Különösen megindító volt opvasni Orosu Bernadett bejegyzését, aki a Facebookon írt. Csak annyi a különbség, hogy őt a volt párja bántalmazta, nem a nárxisztikus apja. Még a sérüléseik is megegyeznek, dobhárytabeszakadás, orrtörés, szjá szétpüfölése, őrjongés, hogy megöl. Igaz ennyire brutálisan nem tudott összeverni, mert ott volt anyám... Ő meg félt, hogy börtonbe megyek, mert ha így néztem volna ki, bizisten feljelentem.... Igaz, csak az orromat törte le újra, meg felhasította a hátamat...


Azért volt jó az arckrém sztori, mert így nem törölték a kérdést, ami igaz. Igaz bosszant a krém, de r@világítottatok,hogy az a legkisebb baj...

2019. nov. 14. 14:38
 20/23 A kérdező kommentje:
Az öcsém, meg anyám évek óta falaz neki és segítik.
2019. nov. 14. 14:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!