Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Arckrém miért romlott meg...

Arckrém miért romlott meg nagyon hamar, lehet mert koszos kézzel lett belenyúlva?

Figyelt kérdés

[link]


Ilyen, szóval nem olcsó, de kehet pont azért nincs tartósítva annyira. Sajnos extra száraz bőröm van és alergiás vagyok mindenre. Nagyon fiatalon már komoly ráncaim vannak...


Ezeket magamnak veszem, saját pénzen, kuponnal. De anyám folyton belenyúlkál, de nem is az a baj, hanem koszos kézzel... Egy másikból macskaszőrt halásztam ki. De nem mos kezet, gondolom ez előtt se tette... Mert szerimte az ő pénzén veszem, meg az ő házában van. Pedig ezekre mind magam gyűjtöttem össze a pénzt és az olcsó 1000nforintos ugyanúgy nem engedi, meg belenyúlkál. Meg ettől nem k...rvultam el. Bár neki ez is az, nemhogy 23 évesen még egy fiú kezét sem fogtam meg, mert nem lehet, meg "kiverték volna belőlem". De ettől leszek ribi, meg mert nem véres nadrágban mászkálok.

Sminkeket sem lehet, de még egy szákvizért is beszól. De a betétet se vette meg anno, mert félévig elég egy 10 csomag.


Adtam neki, az nem jó, meg még ha tiszta kézzel nyúlna bele. Meg nem ugyanaz kell neki 65 évesen... Értitek tiltja, nem engedi, körömlakkot kidobálja, de után ahasználja kedvére, mert biztos az ő pénzéből vettem... Meg mert vakolok az egy szempilaspirált jelent nálam...


2 hónapja bontottam, alig használtam belőle és így tegnap bontom fel és megcsapott a szaga és büdös, pedig nem a radiátor felett tároltam, hanem hűvös helyen...


2019. nov. 9. 14:54
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Ha egy személyt folyton elnyomnak, bántanak, ki gunyoljak az tehetetlen lesz. A kilátástalanság az nagyon rossz, ahoz hogy változtas rajta pénzre , vagy segítségre van szugsege.
2019. nov. 20. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Nem könnyű elmenni....

Ha nincs hova..:( ugyan hova mennél?

Ha nincs félretett pénzed , munkád folyamatos bevételed.

Így valóban nehéz új életet kezdeni, ha kilátástalan minden, ne kövezétek meg.

Ez pont olyan mint.... pl : van egy házasság és a férj terrorban tartja a párját, veri, megalázza , féltékenység minden egyes napon at.

Ha letörik az ember önbizalmat , nagyon nehéz megvaltoztatni, újra építeni azt a falat amit évek alattt romboltak le benne.

Sok ilyen ember van a földön akik több évig szenvednek. ::((

Elég kilátástalan az életed Bocsi. ::((

2019. nov. 20. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Jaj, de rég hallottam már felelőled. Évek óta itt sírsz, és még mindig anyáddal laksz. Már 10x elkölzözhettél volna.
2020. jún. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!