Mit tegyek vele?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A hajam hajmosás után szalmaszerű, szálló, néhol hullámos néhol egyenes, szöszös haj lesz. Mindig is ilyen volt. Vasalni szoktam, de így is eléggé törik a vége lassan ezt is el kell felejtenem. Nézegettem az ilyen hajformázó cuccokat pl. loreal, de nem voltak róla túl jó véleménnyel. Ti mit ajánlanátok, mivel nézhetne ki a hajam "normálisan"? A válaszokat előre is köszönöm!

2019. nov. 9. 22:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Szoktál használni balzsamot/pakolást? Hővédőt? Hány fokon vasalod a hajad? Milyen időközönként vágatod a hajad? Elég vitamint viszel be a szervezetedbe? Iszol elég vizet?

Ezek elég fontosak, ha szép hajat szeretnél.

2019. nov. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Félévente szokott vágva lenni. Pakolást és balzsamot nem használok rá, nem tudom melyik lenne a megfelelő. Vitaminokat szedek és figyelek a folyadékfogyasztásra is.
2019. nov. 10. 23:47
 3/4 anonim ***** válasza:

Balzsamot vagy pakolást akkor mindenképp használj. Nagy különbség nincs a kettő között. (szerintem) Nézz szét a boltokban, nem feltétlen a legdrágább a legjobb. Nekem pl a legolcsóbb Baleás is bejött. Nyilván ami lényeges, hogy töredezett hajra valót válassz.

Max 180-190 fokon vasald a hajad és előtte mindig használj hővédőt. Szárítás előtt is ajánlott, de én akkor sose használtam, főleg ha alacsony hőfokon szárítod a hajad. Nem mellesleg az is fontos, hogy milyen hajszárítót használsz. Az ionos a legjobb. Nekem sokat javított egy új hajszárító a hajam állapotán. De ha a hajvasalód is elég régi már, azt is érdemes lecserélni. Bizony eléggé számít ez is.

Plusz amit majdnem elfelejtettem az a hajolaj. Nagyon sokat segít ez is a szálló-szöszös hajon, na meg a töredezésen is.

Nekem is olyan volt a hajam mint neked, de mióta ezekre figyelek, azóta ég és föld a különbség. Amit sokan nem akarnak elhinni, hogy nem csak kívülről kell ápolni magunkat, hanem belülről is. De látom nálad ezzel nincs gond. :)

2019. nov. 11. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Fél évente nem elég fodraszhoz járni(szerintem) inkább (ha teheted) javaslom 3havonta kb, en sem tehetem meg, hogy havonta jarjak fodraszhoz, de másfél hónap múlva mar minden bajom van kb, igaz nem egészséges a hajam annyira es alapbol szaraz, hullamos, konnyen torik stb. Nagyon szeretem ha csak epphogy par cm is van de vagatva van, annyira felfrissul most lehet bolondnak nezel😂 de "erzem ahogy boldog a hajam"😅 vagy nem is tudom, könnyebb is fesulni, nem toredezik, nincs elvekonyodva a vege, kevésbé hullik mondjuk ezt szoszerint 1cm mínusz nem fogja megvaltoztatni de erted..

17l

2019. dec. 1. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!